حوادث

کشف انبار احتکار ماکارونی در جنوب تهران/ سرقت گازوئیل از شاه‌لوله شازند- تهران

فرماندهی مدیریت شهری از دستگیری دو سارق که اقدام به سرقت گازوئیل از شاه لولو کرده بودند، خبر داد.

دوستعلی جلیلیان در گفتگو با دوران خبردر همین راستا شب گذشته نیروهای امنیتی این شرکت را در ارتباط با ریزش خط لوله اصلی در شاه لوله انتقال اصلی گازویل شازند به تهران دستگیر کردند و با توجه به اینکه این اقدام ممکن است احتمال سرقت گازویل را افزایش دهد، موضوع به پلیس گزارش شد.مسئولین شرکت به همراه نیروهای امنیتی مسیر خط لوله گاز را بررسی کردند.

وی با بیان اینکه در حین توجه مسئولان به خروجی اداره، یک دستگاه تانکر با تراکتور به همراه یک دستگاه خودرو پژو در مسیر خاکی به سمت خودروی الغدیر قرار داشتند، محل پیچید. راننده و راننده خودرو دستگیر و به مقر اداری منتقل شدند.

فرماندهی اداری شهرستان افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد خودروی 5000 لیتری بنزین مفقود شده و فاقد سند قانونی است به همین دلیل پلیس مجددا دستگیر شد.

جلیلیان از کشف نزدیک به سه میلیارد ریال بنزین خبر داد و گفت:

کشف انحصارات اساسی در ری

سرپرست مدیریت شهری گفت: همچنین بیش از 2 میلیارد و 2 میلیون ریال کالای اساسی در این شهرستان کشف و ضبط شده است که در سه انبار مذکور مواد اولیه مصرف را کشف کردند.

وی افزود: پس از قانع شدن از گزارشات بهداشتی و هماهنگی قضایی، با حضور نمایندگان دادگستری و نمایندگان اداره تعزیرات، گمرک و گذشت از محل های شناسایی شده در مجموع 2 بسته ماکارونی 2 قوطی غذا و سالم.» یک کیلوگرم شکر به ارزش حدود 2 میلیارد و یک میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان با اشاره به کشفیات در این عملیات گفت: در این عملیات سه نفر دستگیر و اموالی کشف و ضبط شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید