گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر غبارروبی شد

همزمان با هفته معلم؛

گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر غبارروبی شد

همزان با هفته معلم، گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر با حضور مسئولان غبارروبی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم غبارروبی و عطرافشانی از گلزار مطهر شهدا و شهدای گمنام شهر بوشهر به مناسبت سالروز بزرگداشت مقام معلم با حضور معاون امور مدارس سمای استان بوشهر و جمعی از مدیران و کارکنان سما بوشهر برگزار شد.

معاون امور مدارس سمای استان بوشهر در غبارروبی گلزار مطهر شهدا پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مطهری اظهار کرد؛ شهدا انسان‌هایی بودند که پیام خدای متعال را در قرآن کریم با تیزبینی درک کردند و در زمانی که ارزش‌های اسلامی مورد هجمه دشمن قرار گرفت، به کاروان لشکر حق علیه باطل پیوستند و کالای ارزشمند جان خود را به خدا هدیه کردند و به مقام شهادت نائل آمدند.

گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر غبارروبی شد

فخرالسادات هاشمی ادامه داد: شهدا زندگانی حیّ و ناظر هستند که با نثار خون خود امنیت، کرامت و هدایت را برای ما به ارمغان آوردند.

ویی افزود: امروز به نمایندگی از جامعه دانشگاه آزاد اسلامی و معلمان سما استان بوشهر در این مکان حضور پیدا کردیم تا آنچه را گذشته، بازخوانی و ارزیابی کنیم و تأملی بر رفتار، افکار و اندیشه‌ها و سیره خودمان داشته باشیم.

گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر غبارروبی شد

معاون امور مدارس سمای استان بوشهر اظهار کرد: آمده‌ایم تا از شهدا بخواهیم ما را دریابند و دست یاری دراز کنیم تا یاریمان کنند و در مسیر و خط شهدا قدم برداریم.

هاشمی بیان کرد: شهدا نه تنها زنده‌اند، بلکه زنده بودن هم به برکت شهداست و چراغی که با هدایت روشن شود، خاموش‌شدنی نیست.