استان ها

گله مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از دخالتهای غیر تخصصی در «صنعت»

به گزارش دوران خبر از اصفهان، رضا سیف الهی فرمانده ناجا که با تایید پیامبر اکرم(ص) در کنگره شهدای نیروی اداری به شهرستان لینجان سفر کرده بود، از ذوب آهن نیز بازدید کرد. کارخانه در اصفهان

این مجموعه بزرگ صنعتی در این چشم انداز حامی سربازان دفاع مقدس است و گفت: کارگران اصفهان در جنگ تحمیلی جان باختند، این نشان از ایثار و شهادت این صنعت گران است.

فرمانده سابق نجبه با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس، شهر اصفهان نقشه انکارناپذیری بر تامین سربازان آموزش دیده جنگ تحمیل شد، افزود: این مشارکت در تامین تجهیزات، ادوات، خدمات فنی، مهندسی و لجستیکی برای جبهه. و جنگ نیز مهم است

مشاور ارشد مجمع، مصلحت نظام، تولید و توسعه محصولات استراتژیک و صنایع مورد نیاز کشورهای مختلف را در اصفهان ارزیابی کرد.

در این جلسه اریج کیسیناتی مدیرعامل ذوب آهن با تشریح روند تولید در ذوب آهن اصفهان گفت: این مشارکت با برنامه های هدفمند و دانش بنیان اکثر مشکلات را برطرف کرده است که منجر به طراحی و تولید بیشتر شده است. بیش از یک دوجین محصول مدرن در چند ماه اخیر.به منظور تنوع بخشیدن به سبد درآمدها، سوابق مختلف تولید و اجرا و تکمیل پروژه های نوسازی و عمرانی در اصفهان در راستای برنامه های هدفمند و شاخص های این مشارکت ارزیابی شود.

وی با بیان اینکه ذوب آهن اصفهان با اتوماسیون مدرن و به روز کلیه فعالیت های تولیدی را به صورت خطی و آنلاین ارائه و کنترل می کند، افزود: این شرکت دارای کارگاه های پیشرفته پشتیبانی و ساخت 85 درصد تجهیزات و بومی سازی مورد نیاز است. بخش ها و 15 درصد مابقی را با حمایت از مشارکت قدرتمند داخلی و دانش بنیان جوانان تامین می کند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه در زمان شیوع ویروس کرونا اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونایی منطقه را تامین کرده ایم، گفت: با برنامه ریزی و اجرای پروژه های مختلف میزان مصرف آب از 26 مکعب کاهش یافته است. متر به 3.4 متر مکعب در هر تن تولید کاهش متر مکعب.

خداحافظی با دیگری از خود کلمات، برنامه ریزی و جستجوی خستگی ناپذیر منجر به حذف ممنوعیت های ظالمانه می شود و گفت: نگرش و رویکرد گروه اصفهان محدود است، ایجاد فرصت های گرانبها قلب تهدیدهاست.

وی با بیان اینکه حاشیه ها انرژی و منابع صنعتگران را برای تولید، توسعه و توسعه کیشور می گیرد، تصریح کرد: در چنین شرایط سختی که صنایع با موانع زیادی برای تولید دست و پنجه نرم می کنند، منتظر ثروت، مونتاژ و ارزیابی عمومی هستیم. نظام مصلحت نظام و دیگر نهادهای حاکمیتی اجازه به حاشیه راندن صنایع را نمی دهند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان دخالت غیرتخصصی در این صنعت را آسیب جدی به بازتولید دانست و گفت: اکنون که ذوب آهن اصفهان بورس محسوب می شود باید به دیگران نگاه کند، به بخش خصوصی نگاه کند و بگذارد. لذا نیروهای خودکفا و ظرفیت های ویژه و بازتولید و توسعه مشارکت را پیش خواهیم برد.

با بیان اینکه با افزایش فناوری در عرصه رقابت، جای تأخیر در پیشرفت و توسعه وجود ندارد. باید با برنامه های دانش محور، شاخص و پایدار و البته با سرعت مناسب در مسیر بازتولید و توسعه حرکت کنیم. و با توجه به اینکه رشد اخیر صنعت فولاد نسبت به سایر صنایع مناسب بوده است، باید با دقت و فرصت طلبی خاصی در رقابت جهانی پیروز این عرصه باشیم و ذوب آهن اصفهان با تمام توان در این مسیر پیشروی می کند.

48

دیدگاهتان را بنویسید