بین الملل

۳۵ تیم دانشگاه آزاد ایلام به رویداد ملی گام دوم راه یافتند

بهروز ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در ایلام اظهار کرد: رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی دوم فرصت مناسبی برای معرفی بی‌نظیر دانشگاه و به‌عنوان فعلی رسیدن به استعدادهای ناب جوان ایرانی بوده است و دانشگاه به‌عنوان نهادی برآمده از انقلاب اسلامی با مدیریت جهادی و انقلابی امروز به دنبال امیدآفرینی برای جوانان ایران اسلامی به‌عنوان آینده‌سازان این نظام مقدس است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ادامه داد: در این راستا ۱۴ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۳ ایده و استارت‌آپ و هشت شرکت خلاق و فناور دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی راه‌یافته‌اند و فضا و بستر لازم برای حضور بیشتر جوانان و ایده‌پردازان ارائه شده است.

وی گفت: شرایط حساس جهانی و بین‌المللی و به‌تبع آن منطقه منطقه و نقش پررنگ ایران اسلامی در تحولات منطقه دشمنان نظام را بر آن داشته تا با سیاه‌نمایی به دنبال شیطنت بیشتری باشد که واقعاً رویداد گام دوم با جامعه جوانان انقلابی رویدادی بیشتر برای ایجاد امید و امید است. نشاط در جامعه و بهویژه برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی باعث ایجاد ساختمان سازی، تاجیری و … شو


بیشتر بخوانید:

رویداد ملی گام دوم سرمایه‌گذاری و حمایت از فناورانه

دانشگاه آزاد آذربایجان غربی با 93 گروه در مسیر رویداد گام دوم

دانشگاه آزاد بناب ۲۵ گروه فناور به رویداد گام دوم معرفی کرد

شناسایی ۲۵۹تیم در ستاد رویداد گام دوم دانشگاه آزاد مازندران


عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین رویدادهای گام دوم تجاری‌سازی ایده‌ها بوده و در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال ایده‌آرایی است و رویداد گام دوم مهم‌ترین و بزرگ‌ترین فرصت برای شکوفایی استعدادهای جوانان است.

ناصری بیان کرد: رویداد گام دوم فرصتی مناسب برای توسعه استان‌هاست و در این راستا واقعاً این رویداد عظیم در استان ایلام در خدمت توسعه استان قرار می‌گیرد. استان ایلام یکی از استان‌های کشور است که اکنون با وحدت وجود دارد. مثال‌زدنی مامور آن مسیر توسعه را طی می‌کند و نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت نیروی متعهد و متخصص موردنیاز و نیازهای استان‌های علمی و پژوهشی کم‌نظیر بوده و احتمالاً با برگزاری رویداد گام دوم استعدادهای ناب جوانان بوده است. اسلام در عمل سازندگی و سازندگی مایه امید و تحقق است.

ه به گزارش خبرگزاری آنا؛ رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی بهمنظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، ابزارها و فعالیتهای حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه با هدف ارائه بستری برای ایجاد کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیانی و فرصتی برای کارآفرینی دانشجویان در چهلمین سالگرد راه‌های دانشگاه با شعار ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۰۰۰ و استارت‌آپ و ۱۰۰۰ شرات فناور و برنامه‌ریزی شده است.

رویداد ملی گام دوم از هشتم تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران و بخشی از فعالیت های ۴۰ ساله دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های مختلف آموزش و پرورش نیروی انسانی، فرهنگ، اقتصاد، علوم پزشکی، علوم پزشکی برگزار می شود. مهندس، علوم انسانی و … عرضه خواهد شد.

انتهای پیام / ۴۱۱۷/۴۰۶۲ /

دیدگاهتان را بنویسید