عمومی

۳۷ خصیصه ۳۷ رار ۹۰۰ واحد در هضرح نهضت ملی مسکن به هرمزگان – خبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

به گزارش خبرگزاری آنلاین، عباس کمالی در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرزگان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: 46 هزار و 46 نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد 11 هزار و 827 نفر استفاده کردند. این بهترین راه برای کسب درآمد و خروج از اینجا است.

یییس

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان داد: در تأمین زمین طرح نهضت ملی مسکن در شهرها با جدی گرفتن زمین در مناطق آزاد قشم و کیش که برای حل مشکل در حال رایزنی با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور هستند و در جستجو هستند. سیستم بهترین راه برای کسب درآمد است.

:مالی گفت: در شهرهای کوچکی که مشکل زمین وجود ندارد.

وی با اشاره به مدت زمان طولانی اسپری شده از زمان اتمام پروژه قطعه اول آزاد راه بندرعباس – سیرجان مشخص کرد: کار مطالعاتی قطعه اول آزاد راه به طول 32 کیلومتر مدتی است که به پایان رسیده است و از آنجایی که قرار است تمام هزینه های اجرای را انجام دهد. این بهترین راه برای رسیدن به قلب شهر و رسیدن به آن به قلب شهر است.

ییتآزآز :ی

کمالی با اشاره به طرح‌های در دست اجرا شهر جدید علوی افزود: با توجه به پذیرش مهاجران شهر بندرعباس و رشد صنایع غرب و شروع عملیات عملیات دو پالایشگاه جدید در آینده‌ای نزدیک، جمعیت سریز در غرب شهر بندرعباس شاهد بودند.

وی ادامه داد: از این رو با هدف کاهش مسافت و دسترسی سهولتی شهر علوی به صنایع غرب بندرعباس، تونل هزار و 99 متری در حال احداث است که با بهره برداری از این تونل تا پایان سال جاری در شهر جدید تا بندرعباس حدود 20 کیلومتر کاهش می یابد. .

دیدگاهتان را بنویسید