اجتماعی

این خیابان و میدان تهران فردا بسته می‌شود/ جزئیات

به گزارش دوران خبر، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مراسم رژه موتورسواران نیروهای مسلح از فرودگاه مهرآباد شروع و در بهشت زهرا (س) خاتمه می‌یابد.

آن‌طورکه همشهری آنلاین نوشته سرهنگ احسان مومنی، معاون عملیات پلیس راهور تهران در مورد محدودیت‌های ترافیکی رژه موتورسواران نیروهای مسلح در روز ۱۲ بهمن در پایتخت، گفت: فردا همزمان با ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در ساعت ۰۹:۳۳ دقیقه صبح مراسم رژه یگان های موتورسوار نیروهای مسلح از فرودگاه مهرآباد آغاز خواهد شد.

او افزود: سپس این موتورسواران ادامه مسیر داده و وارد بزرگراه شهید لشگری و میدان آزادی خواهند شد و بعد از آن وارد خیابان آزادی و میدان انقلاب و بعد از آن وارد خیابان کارگر به سمت جنوب تا میدان رازی شده و از آنجا وارد دشت آزادگان و میدان نهم دی و پس از آن وارد بزرگراه نواب می شوند. بعد از طی این مسیر این موتورسواران وارد بزرگراه شهید چراغی و بزرگراه شهید کاظمی به سمت جنوب و در نهایت وارد بزرگراه خلیج فارس گردیده و از آنجا وارد آستان مقدس حضرت امام خمینی ( ره ) و بهشت زهرا (س) خواهند شد که خاتمه مراسم همین نقطه خواهد بود.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: در طول این مسیر محدودیت‌های تردد به صورت مقطعی و کوتاه خواهد بود که به محض اینکه یگان‌های موتورسوار در هر محور حضور پیدا می‌کنند محورهای عمود به خیابان آزادی و انقلاب برای دقایقی بسته خواهد شد و پس از آن رانندگان عزیز می توانند ادامه مسیر بدهند.

سرهنگ مومنی افزود: به رانندگان گرامی توصیه می‌شود در طول اجرای این مسیر همکاری کامل و لازم را با تیم های پلیس راهور تهران بزرگ مستقر در این محدوده ها داشته باشند تا بتوانیم این مراسم را نیز به نحو احسن انجام گیرد.

۲۳۳۲۳۳

تیم خبری اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر تحولات جمعیتی و تأثیر آنها بر ساختار اجتماعی.