اقتصادی

برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز یکی از اولویت‌های دولت است

دوران خبر/لرستان معاون رئیس جمهور در آیین افتتاح پل بلیلوند خرم آباد، رفع نقاط حادثه‌خیز را از اولویت‌های دولت سیزدهم دانست.

داوود منظور امروز دهم بهمن ماه، در آیین افتتاح پل بلیلوند خرم آباد، با اشاره به اینکه حمل و نقل و ترافیک از مسائل مهم مردم است، گفت: هر چقدر بتوانیم تردد مردم را تسهیل و خطرات آن را کم کنیم طبیعتاً بزرگترین خدمتی است که به مردم انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به نگاه ویژه دولت سیزدهم به رفع نقاط حادثه‌خیز اظهار کرد: در کشور نقاط حادثه‌خیز زیادی داریم و وقتی نتوانیم پل‌ها و زیرگذرهای لازم را ایجاد کنیم در طول سال باعث تصادفات می‌شود بنابراین یکی از اولویت‌های مهم دولت برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز است که برای امسال اعتبار خوبی دیده بودیم و برای سال بعد نیز بنا داریم تقویت کنیم.

معاون رئیس جمهور گفت: امید می‌رود بتوانیم در کوتاهترین زمان این نقاط را مرتفع کنیم.

رئیس سازمان برنامه بودجه کشور در خصوص پل بلیلوند گفت: این پروژه بزرگی است که جزو مصوبات سفر رئیس جمهور است با همت استاندار انجام گرفته و به صورت جهادی امروز به بهره برداری رسید و افتخاری بزرگ برای استان محسوب می‌شود.
انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.