تشکیل ۱۰ پرونده به دلیل تخلفات انتخاباتی

رئیس پلیس فتا خبر داد؛

تشکیل ۱۰ پرونده به دلیل تخلفات انتخاباتی

سرهنگ گودرزی گفت: در موارد حاد تخلفات انتخاباتی که مصادیق بارز توهین، نشر اکاذیب و یا نظرسازی‌های ساختگی بود تاکنون مطابق بر قانون و با هماهنگی کارگروه ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی حدود ۱۰ پرونده تشکیل شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به پایش دقیق فضای مجازی برای بررسی تخلفات انتخاباتی گفت: بیشتر موارد و تخلفات سطح پایین مرتبط با انتخابات اخیر در حوزه فضای مجازی با تذکر مرتفع گردید و پلیس فتا به هیچ عنوان قصد پرونده سازی برای هیچ شخصی را ندارد. 

وی افزود: در موارد حادتر که مصادیق بارز توهین، نشر اکاذیب و یا نظرسازی‌های ساختگی بود تاکنون مطابق بر قانون و با هماهنگی کارگروه ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی حدود ۱۰ پرونده تشکیل گردیده است.

سرهنگ گودرزی ادامه داد: بی‌اخلاقی رسانه‌ای توسط برخی از وبسایت‌ها و کانال‌های خبری نیز مورد بررسی قرار گرفت و بعد از عدم تطابق نظرسنجی‌هایی که به نوعی نظرسازی بوده است با واقعیت میدانی، لزوم توجه به انجام نظرسنجی‌های علمی با رعایت کلیه متغییرهای لازم را به همه یادآوری می‌کنیم. 

ویدئوی مربوط به صحبت‌های رئیس پلیس فتا را در ادامه تماشا کنید.