ورزشی

تصمیم جنجالی علیه بنزما در عربستان

آفتاب‌‌نیوز :

زردپوشان عربستان که در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا با سپاهان همگروه بودند، پس از صعود به عنوان صدرنشین روز پنج شنبه در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی باید در ازبکستان به مصاف نوبهار بروند.

مهم ترین نکته درباره این مسابقه که خبر آن در بلافاصله پس از انتشار در سطح جهانی منتشر شده اینکه با توجه به غیبت طولانی کریم بنزما در تمرینات الاتحاد مارسلو گایاردو سرمربی تیم، این بازیکن را در لیست منتخب پنج نفره بازیکنان خارجی این تیم برای مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار نداد.

5 بازیکن خارجی الاتحاد در این رقابت با تصمیم گایاردو احمد حجازی، انگولو کانته، فابینیو، رومارینیو و عبدالرزاق حمدالله خواهند بود.

با توجه به غیبت طولانی کریم بنزما در تمرینات الاتحاد، مارسلو گایاردو سرمربی الاتحاد، این بازیکن را در لیست منتخب پنج نفره بازیکنان خارجی این تیم برای مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار نداد.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.