ورزشی

تمام حواشی کنعانی‌زادگان؛ از ماجرای اتوبوس تا سوزاندن پرسپولیس!

به گزارش خبرگزاری دوران خبر؛ شب قبل، پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک یک ویدیوی جنجالی از محمدحسین کنعانی‌زادگان منتتشر شد. او در آن ویدیو از اتوبوس تیم پیاده شده و به سمت یک هوادار حمله کرده است.

به گزارش فوتبال 360، دلیل حمله هم مشخص است. کنعانی‌زادگان چندی پیش در یک فایل صوتی، خودش سوژه داده و حالا کلمه «اتوبوس»، اسم‌رمز حمله و بازی روانی با او شده است. اتفاقی که شب قبل کلید حاشیه جدید را برای او زد. بازیکنی که در این سال‌ها در خارج از زمین هم به اندازه مستطیل سبز پرحاشیه و فعال بود.

اتوبوس؛ لوکیشن یک قرار!

افشای یک فایل صوتی، حواشی و محرومیت ۲ جلسه‌ای برای کنعانی‌زادگان را به همراه داشت. هر چند که بعدها این 2 جلسه محرومیت در مسابقات دوستانه طی شد، اما حواشی آن هنوز هم همراه اوست.

ادعای عجیب علیه مدافع استقلال

پس از لو رفتن فایل صوتی کنعانی‌زادگان، اطرافیان او معتقد بودند که این فایل توسط مدافع استقلال ساخته شده تا جای او را در تیم ملی بگیرد. دو طرف در این رابطه چند مصاحبه هم علیه یکدیگر داشتند.

تو خیانت کردی!

کنعانی‌زادگان در پست خداحافظی کارلوس کی‌روش با فوتبال ایران کامنت گذاشته بود: «تو به ایران خیانت کردی، نه به من و شجاع». اتفاقی که حواشی تازه‌ای را برای او به وجود آورده بود و نظرات موافق و مخالف زیادی داشت.

اخراج در تورنمنت دوستانه!

در آخرین دقایق مسابقه فینال تورنمنت کافا، او با بازیکنان حریف درگیر شد و به‌دلیل اعتراض به داور کارت قرمز گرفت. رفتاری که باعث شد امیر قلعه‌نویی برای اردوی بعدی نام کنعانی‌زادگان را در لیست قرار ندهد.

خودروی ۱۰۰ میلیاردی!

کنعانی‌زادگان در یک مصاحبه اعلام کرد قیمت خودرویی که به‌عنوان پاداش صعود به جام‌جهانی وارد کشور کرده ۱۰۰ میلیارد تومان است. همین کافی بود تا تمامی ورزشکاران سایر رشته‌های ورزشی را علیه خود کند و در نهایت هم با فشار افکار عمومی، مجوز این حواله باطل شد تا شایعه شود بازیکنان تیم ملی هم دل خوشی از او ندارند.

درگیری با هم‌تیمی!

در بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان، کنعانی‌زادگان بر سر یک ضربه آزاد با سروش رفیعی درگیری داشت تا یحیی گل‌محمدی بین دو نیمه هر دو بازیکن را از ترکیب بیرون بکشد.

چه وقت رقصیدن بود؟

در این فصل پس از زدن گل تساوی به تیم قعرنشین جدول، مقابل هواداران خوزستانی استقلال رقص یزله معروفش را اجرا کرد تا هواداران پرسپولیس را هم شاکی کند که الان چه وقت رقصیدن بود؟

«بدجور پرسپولیس را سوزاندم!»

کنعانی‌زادگان بعد از ثبت قرارداد با استقلال، گفته بود: «پرسپولیسی‌ها حق دارند کری بخوانند چون بدجوری آنها را سوزاندم». از قضا او دوباره لباس پرسپولیس را به تن کرد و هواداران رقیب این ویدیو را بازنشر کردند.

فحاشی به استقلال

یک ویدیو هم منتشر شد که در آن کنعانی‌زادگان در حین رانندگی، در پاسخ به کری‌خوانی هوادار استقلال فحاشی زشتی را انجام می‌دهد.

258 258

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.