ورزشی

توضیحات وزیر کشور درخصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی

توضیحات وزیر کشور درخصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی

احمد وحیدی گفت: برگزاری انتخابات الکترونیکی باید در حوزه‌هایی باشد که بیش از یک کرسی دارد، ما 34 حوزه انتخابیه داریم که از این میزان یک هشتم آن باید الکترونیکی شود.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا؛  احمد وحیدی، وزیر کشور امروز چهارشنبه (۲۵ بهمن ۱۴۰۲) در گفت‌وگویی درباره برگزاری انتخابات الکترونیکی اظهار کرد: برگزاری انتخابات الکترونیکی باید در حوزه‌هایی باشد که بیش از یک کرسی دارد، ما ۳۴ حوزه انتخابیه داریم که از این میزان یک هشتم آن باید الکترونیکی شود.

وی افزود: بر اساس قانون ۴ حوزه باید الکترونیکی شود، که تعیین آن باید با پیشنهاد وزارت کشور و شورای نگهبان باشد.

وحیدی با بیان اینکه تاکنون با موافقت شورای نگهبان ملایر، قم، رشت و آبادان به عنوان حوزه‌هایی که باید الکترونیکی شوند انتخاب شده‌اند، ادامه داد: طبیعتاً در حوزه‌هایی که جمعیت خیلی زیاد است، ممکن است برای مردم معطلی به وجود بیاید.

وزیر کشور گفت: عوامل آتش‌سوزی بیمارستان گاندی همان‌هایی بود که پیشتر ذکر شده بود و باعث شد آتش‌سوزی توسعه پیدا کند.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.