ورزشی

توقف بارسلونا برابر ناپولی/ یاران طارمی در یک قدمی یک چهارم نهایی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شامگاه چهارشنبه از ساعت ۲۳:۳۰ با برگزاری ۲ دیدار پیگیری شد.

پورتو یک – آرسنال صفر

تیم فوتبال پورتو در شرایطی که مهدی طارمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، میزبان آرسنال بود. این دیدار در حالی که تا آخرین ثانیه‌ها بازی با نتیجه تساوی بدون گل دنبال می‌شد اما در دقیقه ۴+۹۰ «وندرسون گالنو» با یک ضربه مهارنشدنی توپ را به کنج دروازه آرسنال فرستاد تا این دیدار با برتری یک بر صفر پورتو به پایان برسد.

ناپولی یک – بارسلونا یک

تیم فوتبال ناپولی هم میزبان بارسلونا بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این بازی ابتدا «رابرت لواندوفسکی» در دقیقه ۶۰ بارسلونا را پیش انداخت اما «ویکتور اوسیمن» در دقیقه ۷۵ گل تساوی ناپولی را به ثمر رساند تا بارسلونا در خانه ناپولی موفق به کسب یک امتیاز شود.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.