بین الملل

حمله پهپادی اسرائیل به یک خانه در جنوب لبنان

به گزارش گروه بین‌‌الملل خبرگزاری آنلاین دوران خبر، منابع لبنانی، شامگاه امروز (چهارشنبه)، از شنیده شدن صدای چند انفجار در جنوب این کشور خبر دادند.

به دنبال انتشار این گزارش، شبکه «المیادین» به نقل از خبرنگار خود گزارش داد یک پهپاد اسرائیلی با ۳ موشک یک خانه را در منطقه «بلیدا» در جنوب لبنان هدف قرار داده است.

منابع لبنانی تا لحظه انتشار این گزارش درباره میزان خسارات وارده و تلفات احتمالی جزئیات بیشتری منتشر نکرده‌اند.

 

 

همزمان پایگاه خبری «النشره» به نقل از خبرنگار خود در جنوب لبنان گزارش داد در این حمله همچین یک خودروی امدادی هدف قرار گرفته، اما سرنشینان آن به کمک نیروهای امدادی جان سالم به در برده‌اند.

 

 

رژیم صهیونیستی پیش از این نیز در حملاتی مشابه چند خودرو و خانه را در خاک لبنان هدف قرار داده بود. در مورد از مهم‌ترین این تجاوزها، «صالح العاروری» معاون رئیس دفتر سیاسی حماس و «وسام حسن طویل» یکی از فرماندهان ارشد حزب‌الله به شهادت رسیدند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای طبیعی و محیط زیستی جهانی. با استفاده از دانش در حوزه محیط زیست و تغییرات آب و هوا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم. با تمرکز بر اثرات رویدادهای طبیعی بر جوامع، نقشه‌ای کامل از تغییرات زمین را برای شما می‌کشم.