دوره همدلی در راستای پیشرفت کشور را در پیش رو داریم

دوران خبر/لرستان رئیس ستاد مردمی پزشکیان در لرستان گفت: دوره همکاری و همدلی در راستای پیشرفت اجتماعی و فرهنگی و عمرانی کشور را در پیش رو داریم.

بهزاد مومنی‌مقدم امروز شانزدهم تیرماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هر رویداد انتخاباتی تجلی حضور مردم است، اظهار کرد: انتخابات تمام شده و رئیس جمهور برای همه خواهد بود و اکنون موسم همدلی و همراهی برای ایران است.

وی ضمن تشکر از مردم بابت حماسه مهم روز گذشته اضافه کرد: از مردم استان به‌خاطر این حضور و مشارکت فعال در انتخابات، تشکر ویژه دارم که موجب افتخار نظام و خوشحالی مقام معظم رهبری شدند و درک سیاسی خود را نشان دادند. 

مومنی‌مقدم تصریح کرد: مردم به حق حماسه حضور را خلق کردند و نشان دادند که نظام ما نظام شفافی بوده و آرای مردم در آن تعیین‌کننده است.

رئیس ستاد مردمی پزشکیان در لرستان یادآور شد: انتخابات با شکوه ریاست جمهوری ایران نماد مردم سالاری دینی و جمهوریت است.

وی با بیان اینکه پیروز اصلی انتخابات، نظام و مردم بودند، اضافه کرد: برگزاری این انتخابات جمهوریت نظام را به اثبات رساند و پایه های انقلاب مستحکم تر از پیش شد.

او گفت: حضور موثر و رای آینده ساز ملت شریف ایران سرنوشتی نو برای ایران رقم زد و انتخابات فرصت برای افزایش همدلی ها و همکاری ها در سطوح گوناگون سیاسی و اجتماعی است.

مومنی‌مقدم افزود: انتخابات پایان یافته و امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و همدلی در کشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و بیش از پیش شاهد پیشرفت، آبادانی، عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.

انتهای پیام