رئیسی: خطای صهیونیست‌ها در تعرض به خاک ایران چیزی از این رژیم باقی نمی‌گذارد

در جمع دانشجویان و استادان دانشگاه لاهور؛

رئیسی: خطای صهیونیست‌ها در تعرض به خاک ایران چیزی از این رژیم باقی نمی‌گذارد

رئیس جمهور در جمع دانشجویان و استادان دانشگاه لاهور پاکستان گفت: صهیونیست‌ها اگر دست از پا خطا کنند و تعرضی نسبت به خاک ایران اسلامی داشته باشند، شرایط کاملا متفاوتی برای آن‌ها رقم خواهد خورد و معلوم نیست که دیگر چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور در جمع دانشجویان و استادان دانشگاه لاهور پاکستان اظهارکرد: نقطه مشترک نگاه مردم ایران و پاکستان دفاع از ملت مظلوم فلسطین است. ایران اسلامی دفاع از مقاومت و ملت مظلوم فلسطین را با افتخار ادامه خواهد داد.   

وی افزود: ملت بزرگ ایران، رژیم صهیونیستی را در جریان حمله  کنسولگری ایران در دمشق که خلاف تمامی قوانین بین المللی بود، تنبیه کرد.

رئیس جمهور تأکید کرد: صهیونیست‌ها اگر دست از پا خطا کنند و تعرضی نسبت به خاک ایران اسلامی داشته باشند، شرایط کاملا متفاوتی برای آنها رقم خواهد خورد و معلوم نیست که دیگر چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند.

رئیسی با بیان اینکه آمریکایی‌ها شعار آزادی و آزاد اندیشی را بر زبان جاری می‌کنند، اما خلاف آن عمل می‌کنند، اضافه کرد: دَه‌ها دانشجو از دانشگاه‌های غرب صرفا به خاطر حمایت از مردم فلسطین و غزه اخراج می‌شوند.

وی ادامه داد: امروز بزرگترین ناقضان حقوق انسان، آمریکایی‌ها و غربی‌ها به عنوان حامی رژیم صهیونیستی در کودک‌کشی و نسل‌کشی هستند. آزادی قدس مساله نخست بشریت است. مقاومت مردم غزه، آزادی قدس شریف و فلسطین را در پی خواهد داشت.

به گزارش آنا، حجت‌الاسلام رئیسی رئیس جمهور کشورمان پس از سخنرانی در جمع دانشجویان و استادان دانشگاه لاهور پاکستان، بر سر مزار محمدعلی جناح (قائد اعظم) بنیان‌گذار پاکستان رفت و با قرائت فاتحه‌ای برای شادی آن مرحوم طلب مغفرت کرد.