ورزشی

عکس| رونالدو: نام مسی را بلند تر فریاد بزنید!

تیم‌های النصر و الهلال عربستان در دیدار پایانی سیزن کاپ ریاض به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 2-0 آبی‌ها به پایان رسید. جدال به اصطلاح دوستانه دو رقیب پایتخت‌نشین کم‌حاشیه نبود و هواداران الهلال مثل دربی‌های گذشته برای بر هم زدن تمرکز کریستیانو رونالدو وارد عمل شدند. طرفداران تیم آبی‌پوش در جریان مسابقه بارها فریادهای مسی مسی سر دادند که البته واکنش رونالدو را نیز به همراه داشت. ستاره پرتغالی به زبان اشاره از هواداران الهلال خواست بیش‌تر و بلندتر نام لیونل مسی را فریاد بزنند. نکته عجیب این است که الهلالی‌ها در بازی با اینتر میامی نیز رونالدو را مقابل دیدگان مسی تشویق می‌کردند!

کریستیانو رونالدو که به تازگی از مصدومیت بازگشته، نتوانست در بازی امشب عملکرد خوبی از خود ارائه دهد و یکی دو موقعیت مناسب را نیز از دست داد.

عکس| رونالدو: نام مسی را بلند تر فریاد بزنید!

عکس| رونالدو: نام مسی را بلند تر فریاد بزنید!

257 251

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.