ورزشی

مارتینس: از هواداران فولاد عذرخواهی می‌کنم

دوران خبر/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از هواداران تیمش عذرخواهی می کنم.

ایگناسیو مارتینس در نشست خبری بعد از بازی با چادرملو اردکان در جام حذفی که همراه با باخت فولاد بود، اظهارکرد: ما هیجان و انتظارات زیادی در این جام داشتیم و می دانستیم با برد در این بازی صعود داشته باشیم.

به گزارش دوران خبر، وی با تبریک به تیم چادرملو، ادامه داد: موقعیت های خیلی خوبی داشتیم برای این که بتوانیم بازی را خوب به پایان برسانیم ولی نباید بهانه ای داشته باشیم. باید با خودمان صادق باشیم و خودمان را در آیینه ببینیم و حقیقت را بگوییم؛ بازی که امروز انجام دادیم در سطح بازی جام حذفی نبود و خوب نبودیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم چون مطمئن هستم  آن ها می خواستند ما از این مرحله از جام حذفی عبور کنیم اما دیگر تمرکزمان را روی لیگ برتر می گذاریم.

وی عنوان کرد: باشگاه در تلاش است کارهای مهمی انجام دهد و ان شاءالله در روزهای آتی بتوانیم بازیکنان جدیدی را معرفی کنیم. معمولا مذاکرات راحت نیست اما امیدواریم تا قبل از بازی بات گل گهر بازیکنان جدیدی را جذب کنیم.

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.