حوادث

مراجعه ۵۸۵ نفر به اورژانس تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس مرکز اورژانس تهران، از مراجعه ۵۸۵ نفر به اورژانس در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: ۵ نفر از این افراد به مراکز درمانی منتقل شدند.

محمد اسماعیل توکلی در گفت‌وگو با دوران خبر درباره اقدامات انجام شده از سوی اورژانس در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: عوامل اورژانس از ساعت اولیه صبح امروز در نقاط مختلفی از مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کرده و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان بودند.

وی درباره تعداد مراجعین در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تهران به اورژانس گفت:‌ از ساعات اولیه استقرار عوامل اورژانس تا ساعت ۱۳ امروز، در مجموع ۵۸۵ نفر با مراجعه به عوامل اورژانس از خدمات اورژانس استان تهران استفاده کردند. از این تعداد پنج نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس مرکز اورژانس تهران درباره تجهیزات اعزام شده به این مراسم گفت: سازمان اورژانس استان تهران با ۹۰دستگاه آمبولانس، ۵۰ دستگاه موتورلانس، دو فروند بالگرد، سه دستگاه، یک دستگاه کامیون پشتیبان و دو دستگاه موبایل کلینیک در این راهپیمایی حضور داشت.

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی انتقال احساسات و امواج رویدادها به خوانندگان هستم. از طریق زبان زنده و روان، مخاطبان را در قلب رویدادها قرار می‌دهم.