اقتصادی

معرفی ۱۱ نانوایی متخلف گنبدی به تعزیرات

دوران خبر/گلستان معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار ویژه گنبدکاووس از معرفی و ارجاع پرونده 11 نانوای متخلف این شهرستان به اداره زندان های دولتی خبر داد.

محمدرضا میرنیا با اشاره به جدیت دولت در برخورد با تخلفات در حوزه نان و نان گفت: با توجه به اهمیت موضوع نان به عنوان یکی از اقلام اساسی تغذیه مردم، جدی و جدی است. قطعا برخورد قاطع با متخلفان در این حوزه صورت خواهد گرفت

وی با بیان اینکه گشت های مشترک و بازرسی و نظارت بر واحدهای نانوایی گنبدکاووس با افزایش چشمگیری مواجه شده است، افزود: در این گشت ها 11 نانوایی پشت سر در شهرستان گنبدکاووس به دلیل کمبود آرد به تعزیرات معرفی شدند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در راستای عدالت خواهی حق مردم را نداریم که با تخلفات تسامح و تسامح برخورد کنیم، خاطرنشان کرد: دستگاه های نظارتی و قضایی نیز تلاش خواهند کرد تا با این موضوع برخورد کنند. آنها را به صورت بازدارنده و جلوگیری از تکرار تخلف.

میرنیا از شهروندان خواست تخلفات در حوزه نان و نان از جمله فروش غیرقانونی آرد را به صورت حضوری یا از طریق تلفن 135 یا اینترنت 135 به دستگاه های دولتی اطلاع دهند و افزود: مردم نیز می توانند با شماره تلفن 124 تخلفات را به شماره تلفن 124 اعلام کنند. گزارش صنعت، معدن و تجارت سازمان

انتهای پیام