مهرانپور: باید پول حلال از پیکان بگیریم/ امیدوارم بازی با استقلال تشریفاتی شود!

مهرانپور: باید پول حلال از پیکان بگیریم  امیدوارم بازی با استقلال تشریفاتی شود!

مربی تیم پیکان گفت: ان‌شاءالله تا هفته پایانی قهرمانی استقلال در لیگ برتر مسجل می‌شود و بازی ما با همدیگر جنبه تشریفاتی پیدا می‌کند.

محمدرضا مهرانپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره اینکه پیکان با دو شکست متوالی مقابل شمس آذر قزوین و آلومینیوم اراک موقعیت خود را برای بقا در لیگ برتر به خطر انداخت، اظهار کرد: بازی‌ها حساس شده و ما با تیم‌های در منطقه سقوط فاصله کمی داریم. روی اتفاقات گل خوریم و بازی‌ها را برابر شمس آذر و آلومینیوم واگذار کردیم. از آن شرایط خوبی که با بازیکنان جوان‌مان ایجاد کرده بودیم نتوانستیم استفاده کنیم.  

داوران ما با شرف و پاک هستند

وی ادامه داد: الان کمیته انضباطی به شکلی برخورد می‌کند که نمی‌توانید یک‌سری چیز‌ها را بگویید. می‌گویند فقط می‌توانید تعریف کنید، ایراد‌ها را نمی‌توانید بگویید. انتظار ما از کمیته انضباطی و کمیته داوران که همگی پاک، سالم و با شرف هستند این است که دقت بیشتری کنند، چون سرنوشت تیم‌ها و زحماتی که در یک فصل کشیده‌اند با تصمیمات اشتباه سهوی به مشکل نخورد. تیمی که در صدر جدول است برای قهرمانی می‌جنگد و تیم‌هایی که در پایین جدول هستند برای بقا می‌جنگند. همه تیم‌ها برای رسیدن به هدف‌شان دقت و تمرکز خود را بالا می‌برند و خواهش ما از داوران هم بالا بردن دقت است تا حق هیچ تیمی ضایع نشود.

شناخت خوبی از ذوب‌آهن داریم 

مربی تیم پیکان در مورد اینکه تیمش در چهار هفته پایانی با ذوب‌آهن، تراکتور، فولاد و استقلال بازی دارد، گفت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و شرایط تیم به گونه‌ای است که برای هر بازی می‌توانیم تاکتیک‌های متفاوتی داشته باشیم. چون بازیکنان خیلی خوبی داریم و آنها کمک می‌کنند تا در چند مدل بازی کردن از این نفرات استفاده کنیم. ذوب‌آهن تیم بسیار خوب و با کیفیتی است که در آستانه امتیاز گرفتن از استقلال بود. دور رفت هم با این تیم آماده بازی کردیم. شناخت خوبی از این حریف داریم و می‌رویم تا در اصفهان نتیجه خوبی بگیریم.  

ان‌شاءالله بازی با استقلال تشریفاتی می‌شود

مهرانپور در مورد اینکه حضور او به عنوان مربی و رضا عنایتی در پست سرمربی تیم پیکان، برای هفته پایانی لیگ برتر و بازی مقابل استقلال ایجاد شائبه کرده، تصریح کرد: بنده و رضا عنایتی از خانواده استقلال هستیم، اما این موضوع هیچ تأثیری در کارمان ندارد. چون با باشگاه پیکان قرارداد داریم و پولی که از این باشگاه می‌گیریم باید حلال باشد. شرایط تماشاگران استقلال و وضعیت این تیم را در جدول می‌دانیم، ان‌شاءالله تا هفته پایانی قهرمانی استقلال در لیگ برتر مسجل می‌شود و بازی ما با همدیگر جنبه تشریفاتی پیدا می‌کند. در غیر این صورت هم با تمام توان برابر استقلال بازی می‌کنیم.