ورزشی

نتایج لیگ کنفرانس اروپا/ صعود دیناموزاگرب در غیاب صادق محرمی

دو تیم فوتبال دیناموزاگرب و رئال بتیس در لیگ کنفرانس اروپا به تساوی رسیدند اما باتوجه به بازی رفت این دو تیم، دیناموزاگرب در غیاب مدافع ایرانی خود به دور بعدی این مسابقات صعود کرد.

به گزارش دوران خبر، درجریان دور برگشت پلی‌آف صعود به مرحله حذفی لیگ کنفرانس اروپا  دو تیم دیناموزاگرب و رئال بتیس به مصاف هم رفتند که این رقابت با تساوی یک بر یک همراه بود. در نیمه نخست این رقابت، سدریک باکامبو از رئال بتیس برای تیمش به گل رسید. در نیمه دوم کانکو از دیناموزاگرب گل تساوی را به ثمر رساند تا این رقابت با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

دیناموزاگرب در غیاب مدافع ایرانی خود یعنی صادق محرمی به تساوی رسید اما با توجه به برتری یک بر صفر در بازی رفت توانست در مجموع با نتیجه ۲ بر یک به مرحله بعد صعود کند.

در دیگر دیدارهای این مسابقات از لیگ کنفرانس اروپا، سروت توانست با نتیجه ۱ بر صفر لودوگورتس را شکست دهد. تک گل سروت توسط کوگنات به ثمر رسید.

نتایج دیگر مسابقات لیگ کنفرانس اروپا:

 بوده ۱ – آژاکس ۲ 

بازی‌های زیر در ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شوند:

اسلوان براتیسلاوا – اشتورم گراتس

 آینتراخت فرانکفورت – سن ژیلوا

 فرنتس واروش – المپیاکوس

لژیا – مولده

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.