ورزشی

پریچهره: فرایند انتخابات در فدراسیون انجمنهای ورزشی در حال شکل گیری است

سرپرست فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت: فرایند انتخابات در فدراسیون انجمنهای ورزشی در حال شکل گیری است و برای این مهم باید شرایط این فدراسیون جهت برگزاری مجمع مهیا و آماده شود.

به گزارش دوران خبر، “نصرالله پریچهره” تصریح کرد: انجمنهای ورزشی یک مجموعه منحصر بفرد و یک فدراسیون خاص است که با دیگر فدراسیونها کاملا متفاوت است و اصلا با دیگر مجموعه‌ها نباید مقایسه شود چراکه این فدراسیون 16 انجمن و 4 کمیته را مدیریت می‌کند که از این تعداد 4 رشته المپیکی هستند، چندین رشته در بازیهای آسیایی و دیگر مسابقات مهم آسیایی و جهانی حضور دارند و سرو سامان دادن به این رشته ها کار ساده ای نیست و لازم است که این انجمنها و کمیته ها که برخی از آنها حتی از بعضی از فدراسیونها بزرگتر و پرکار تر هستند، دائما فعالیت آنها آنالیز و بررسی شوند تا حیات این فدراسیون تضمین گردد.

پریچهره افزود: از زمان حضور بنده در این فدراسیون که حدود 2 ماه از آن سپری شده وضعیت دو انجمن مهم و پرمخاطب کریکت و پارکور را تعیین تکلیف کردیم و مسئولان جدید برای ادامه فعالیت این دومجموعه درنظر گرفتیم و دو مجمع انتخاباتی برای هیات انجمنهای ورزشی گلستان که مدتها با سرپرست اداره می‌شد و همچنین هیات انجمنهای ورزشی چهارمحال و بختیاری را برگزار کردیم، ضمن اینکه برای هیات بلاتکلیف استان اصفهان هم یک سرپرست باتجربه و کارنامه دار انتخاب نمودیم، بطور تحصصی و جداگانه با اکثر مسئولین انجمنها نشست تخصصی داشتیم و فعالیت و کارنامه تک تک آنها را مورد بررسی قرار دادیم و در این بین اساسنامه پارکور و ورزشهای هوایی را بررسی دقیق کرده و با برپایی جلسه هیات رییسه موارد مذکور را مورد تصویب قرار دادیم.

سرپرست فدراسیون انجمنهای ورزشی در خصوص شرایط برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون تاکید کرد: بنده معتقد هستم برای اینکه یک فدراسیون با این عظمت برای انتخابات مهیا شود ابتدا باید نواقص و نارسایی‌ها برطرف شده، کلیه انجمنها و کمیته های زیر مجموعه سرو سامان گرفته و از همه مهمتر وضعیت هیات‌های استانی که تکلیف معینی نداشته‌اند مشخص شود و متعاقب آن کمیسیونهای مختلف برای این تعداد رشته تشکیل شده و سپس مجمع برگزار شود تا رییس منتخب با فراق بال بتواند در این مجموعه شفاف و سرند شده مدیریت کند، این در حالی است که زمان زیادی از ثبت نام کاندیداهای مجمع انتخاباتی می گذرد و برای این زمان طولانی هم باید چاره اندیشی شود.

پریچهره همچنین گفت: پس از تکمیل فرایند انتخابات، بطور قطع با دفتر مشترک فدراسیونها هماهنگی لازم جهت برگزاری مجمع انجام خواهد گرفت، ضمن اینکه با توجه به تفکرات جدیدی که در حوزه قهرمانی صورت گرفته بارقه امید برای برگزاری مجامع انتخاباتی به بهترین شکل روشن شده است.

وی در پایان اظهار داشت: ما تابع وزارت ورزش و جوانان هستیم و ماموریت بنده هم برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمنهای ورزشی است که مسلما به نحو احسن و در چارچوب قانون این مجمع را سر موعد مقرر برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.