بین الملل

درخواست شرکت های دانش بنیان برای دریافت بیمه درمانی را بررسی خواهیم کرد

مدیرعامل بیمه سلامت:

درخواست شرکت های دانش بنیان برای دریافت بیمه درمانی را بررسی خواهیم کرد

مدیرعامل بیمه سلامت گفت: در صورت ارائه درخواست از سوی مدیران شرکت های دانش بنیان برای دریافت بیمه سلامت، بررسی خواهیم کرد.

محمد مهدی ناصحی مدیرعامل بیمه سلامت در حاشیه نمایشگاه رسانه ایران به خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری آنا گفت: اهم فعالیت بیمه سلامت در حوزه تامین مالی و منابع سلامت مردم است.

وی ادامه داد: خوشبختانه هم اکنون بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتباری بوده است که به بیمه سلامت اختصاص داده شده است.

ناصحی تاکید کرد: این تخصیص اعتبار موجب کاهش هزینه‌های مشابه از جیب مردم خواهد شد و با توجه به رسالت بیمه سلامت در کاهش هزینه‌های درمانی، این دستاورد اقتصادی بزرگی به شمار می‌رود.

بیمه شرکت‌های دانش بنیان چه می‌شود؟

ناصحی در پاسخ به پرسش خبرنگار آنا مبنی بر بیمه درمانی کارکنان شرکت‌های دانش بنیان گفت: اصل بر این است که این افراد برای بیمه درمانی و بیمه تکمیلی از طریق سازمان تامین اجتماعی پیگیر شوند، اما در صورت ارائه درخواست از سوی مدیران این شرکت‌ها بررسی‌های لازم انجا خواهد شد و در صورت امکان این افراد می‌توانند از خدمات بیمه درمانی بهره‌مند شوند.

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای طبیعی و محیط زیستی جهانی. با استفاده از دانش در حوزه محیط زیست و تغییرات آب و هوا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم. با تمرکز بر اثرات رویدادهای طبیعی بر جوامع، نقشه‌ای کامل از تغییرات زمین را برای شما می‌کشم.