عمومیکسب و کارهای برتر روز

طراح سایت حرفه ای در مشهد کیست؟ + معرفی بهترین ها به همراه اسم مجموعه

طراحی سایت در مشهد و نقش آن در رشد و توسعه کسب و کارها

طراحی سایت و سئو در مشهد اولین قدم ورود به فضای دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کاری در مشهد است. آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون خدمات متعددی از جمله طراحی سایت را ارائه میدهد و یکی از بهترین آژانس‌های 360 درجه‌ای محسوب می‌شود. در این مجموعه طراحی سایت تحت نظر کارشناسان و طراحان متخصص سایت طراحی میگردد.

راهکارهای مختلفی برای طراحی سایت قدرتمند و اصولی وجود دارد که می‌توان از میان آنها به مواردی هم مانند ایجاد دسترسی مناسب و راحت به منظور جلوگیری از سردرگمی کاربر و هم چنین تعامل محور بودن سایت به منظور حفظ ارتباط و به وجود آوردن تجربه کاربری خوب اشاره کرد.

طراحی سایت در مشهد تا چه میزان می‌تواند بر روی رشد و توسعه کسب و کارهای این شهر تاثیر گذارد؟ اگر نیاز به طراحی سایت مشهد دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.  مشهد در شمال شرقی ایران قرار گرفته است و مرکز استان خراسان رضوی به شمار می‌رود.

این شهر پس از تهران، با مساحتی حدود 351 کیلومتر، دومین کلان شهر و شهر پهناور ایران به شمار می‌رود. قرار داشتن بارگاه مقدس امام رضا (ع) در این  شهر و مجاورت با کشورهای ترکمنستان و افغانستان منجر به رواج گردشگری دینی و رونق فعالیت‌های بازرگانی در این شهر شده است. از نقطه نظر وجود فرصت‌های سرمایه گذاری، استان خراسان رضوی را می‌توان یکی از بهترین مقاصد دانست. آیا می‌دانید مشهدی‌ها این روزها پیش از گذشته به فکر طراحی وبسایت در مشهد افتاده‌اند؟!

مزیت‌های سرمایه گذاری در این استان با در نظر گرفتن اوضاع اقلیمی و جغرافیایی به سه دسته صنعت و معدن، کشاورزی و خدمات مرتبط با ظرفیت‌های گردشگری و جذب توریست تقسیم بندی می‌شوند. باتوجه به اینکه در چندین سال اخیر، کسب و کارهای اینترنتی موفق به اخذ جایگاه خوبی در ارائه خدمات، آموزش و فروش محصول شده‌اند، در بسیاری از مراکز استان‌ها توافقات و مذاکراتی در جهت حمایت از این کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتالی صورت گرفته است. مشهد یکی از کلان شهرهای ایران است که تاکنون توانسته است سهم زیادی از سود کسب و کارهای اینترنتی را به خود اختصاص دهد. به همین خاطر طراحی وب سایت در مشهد تا این اندازه مورد توجه کسب و کارهای این شهر قرار گرفته است.

با شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها با رکود مواجه شدند. درست در همین نقطه بود که اغلب بیزینس‌ها از تاثیر حضور کسب و کارشان در فضای آنلاین مطلع شدند. درست زمانی که در بسیاری از کسب و کارها به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تخته شده بود، کسب و کارهایی که از قبل یک سایت اینترنتی برای خود طراحی کرده‌ بودند شروع به فروش چندین برابری کردند؛ فروشی که حتی از قبل نیز بیشتر بود! هنوز هم برای طراحی سایت در مشهد دیر نیست! با کمک گرفتن از یک تیم متخصص مانند آژانس خلاق آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون در مشهد می‌توانید حضوری موثر در فضای آنلاین داشته باشبد.

نیاز به طراحی سایت مشهد دارید؟ خدمات طراحی سایت مجموعه شرکت دیجیتال مارکتینگ مشهد را تجربه کنید. مجموعه خاتون یکی از شرکت‌های فعال و با تجربه مشهدی در حوزه دیجیتال است. سابقه طولانی این شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد باعث شده است که با انواع وب سایت‌های خبری، گرافیکی و… به عنوان بهترین شرکت طراحی وب سایت مشهد شناخته شود.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد

مشهد مقدس هر ساله میزبان میلیون‌ها گردشگر و زائر از اقصی نقاط جهان است. همین موضوع منجر به گسترش ظرفیت‌ حوزه کسب و کارهای اینترنتی در این شهر شده است. کسب و کارهای اینترنتی یک بستر ایده آل برای ارائه خدمات هستند؛ علی الخصوص در استانی که هر ساله میزبان شمار زیادی گردشگر و توریست است.

این روزها اگر می‌خواهید گام مهمی در راستای پیشرفت کسب و کار خود بردارید، باید گامی به سوی آنلاین و دیجیتالی شدن بردارید. مخاطب و  مشتری امروزی بیش از گذشته، به اینترنت و ابزارهای دیجیتال روی آورده است. از همین‌رو اگر می‌خواهید در دنیای بیزینس‌های آنلاین جایی داشته باشید، یک بستر مناسب نیاز خواهید داشت.

با توجه به شرایط فعلی و شیوع کرونا در سرتاسر جهان، خدمات آنلاین بیش‌تر از قبل مورد استقبال و استفاده مردم قرار گرفته‌اند. همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم، مشهد با توجه به موقعیت منطقه و جاذبه‌های توریستی که دارد، ظرفیت‌های خوبی را برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در اختیار همگان قرار داده است. رشد روزافزون شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در مشهد به خوبی این موضوع را اثبات می‌کند که بازاریابی دیجیتال نقش مهمی در توسعه کسب‌وکار مشهدی‌ها ایجاد کرده است.

کسب و کارهای سنتی دیگر آنطور که باید، پاسخگوی نیاز مشتری امروزی نیستند. به همین خاطر است که ارائه خدمات در بستر آنلاین بیش از پیش مورد توجه افراد قرار گرفته است. اگر می‌خواهید حضور موثری در فضای آنلاین داشته باشید، می‌توانید با کمک یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد به راحتی فعالیت خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال آغاز کنید. طراحی سایت در مشهد و حضور موثر در شبکه‌های اجتماعی دو مورد از مهم‌ترین و موثرترین پلتفرم‌هایی هستند که می‌توانند به حضور پررنگ شما در فضای آنلاین کمک بزرگی بکنند.

انواع طراحی سایت در شهر مشهد

شرکت طراحی سایت در مشهد یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و ساخت انواع سایت است. این شرکت با ارائه خدمات عالی در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های فعال و با تجربه ساخت سایت در شهر مشهد شناخته می‌شود.

 • طراحی سایت سئو پذیر
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت خبری
 • طراحی سایت نمایشگاهی
 • طراحی سایت گرافیکی
 • طراحی سایت تولید محتوا

بهترین طراح سایت در مشهد کیست؟

اگر برای پیدا کردن بهترین طراح سایت در مشهد با شرکت‌های مختلف طراحی سایت تماس بگیرید احتمالا با طراحان زیادی آشنا خواهید شد. اما حقیقت این است که بهترین طراح وب سایت در مشهد را نمی‌توانید به این سادگی‌ها پیدا کنید مگر آنکه معیارهای سنجش یک طراح سایت حرفه‌ای را بدانید.

به نظر شما یک وب دیزاینر حرفه‌ای برای طراحی سایت در مشهد باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ مهم‌ترین معیار تشخیص بهترین طراح سایت در شهر مشهد بررسی سوابق کاری و تجربه آن طراح است. قطعا هرچه تجربه تیم طراح وبسایت مشهد بیشتر باشد، آن تیم مورد اطمینان‌تر است چراکه این تیم در طی سال‌های فعالیت خود چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشته است.

دومین معیار انتخاب بهترین طراح سایت مشهد بررسی نمونه کارهای آن طراح است. اگر می‌خواهید یک طراح سایت حرفه ای پیدا کنید ابتدا از وی بخواهید که نمونه سایت‌هایی که تاکنون طراحی کرده است را به شما نشان دهد. آیا این طراح سایت تاکنون سایتی در حوزه فعالیت کاری شما طراحی کرده است؟ بررسی این موضوع موجب بدست آوردن خروجی مطلوب‌تری خواهد شد.

تسلط طراح سایت بر روی انواع روش‌های طراحی سایت (طراحی سایت به صورت اختصاصی و طراحی با کمک cmsهای آماده) نیز معیار بسیار مهمی است. یک طراح سایت حرفه ای در مشهد طراحی است که با زبان‌های برنامه نویسی آشنایی دارد. تسلط بر انواع سیستم‌های آماده مدیریت محتوا مانند وردپرس نیز از دیگر راه‌های تشخیص یک طراح سایت حرفه‌ای است. تسلط بر UI و UX را نیز می‌توان از دیگر توانایی‌های مهم بهترین طراح سایت در مشهد دانست.

ویژگی‌های طراحی حرفه‌ای سایت در مشهد

اگر چندین سایت اینترنتی را بررسی کرده باشید حتما می‌توانید مرز میان سایتی که به صورت حرفه‌ای طراحی شده است را با یک سایت آماتور تشخیص دهید. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت حرفه ای در مشهد اشاره خواهیم کرد.

ظاهر گرافیکی و زیبای سایت

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های سایت‌های حرفه‌ای با سایت‌های آماتور در طراحی ظاهر سایت است. یک سایت حرفه‌ای باید از طراحی و رابط کاربری ساده و زیبایی برخوردار باشد. ظاهر سایت‌های اینترنتی اولین پل برقراری کاربر با سایت است. به عبارتی اگر ظاهر سایت نتواند توجه کاربران را به خود جلب کند ممکن است کاربر سایت را ترک کرده و رغبتی برای بررسی دیگر بخش‌های سایت نداشته باشد. برای طراحی سایت در مشهد حتما باید از یک تیم باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

سهولت دسترسی به صفحات مهم سایت

از دیگر ویژگی‌های طراحی حرفه ای سایت در مشهد می‌توان به سهولت دسترسی کاربران به بخش‌های متفاوت سایت اشاره کرد. درست است که ظاهر و گرافیک سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است اما نباید به قدری پیچیده طراحی شود که کاربران در سایت سردرگم شوند. لینک صفحات مهم باید در دسترس کاربر قرار بگیرند. یک طراح سایت حرفه ای می‌داند چگونه باید طراحی سایت را پیاده سازی کند که کاربران به راحتی به بخش‌های مختلف سایت دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت متناسب با مخاطبان هدف آن سایت

از دیگر ویژگی‌های طراحی سایت در مشهد توانایی تیم طراحی سایت در شناخت مخاطبان هدف آن سایت است. ممکن است از تاثیر این مورد غافل باشید اما فراموش نکنید که مخاطبان یک سایت فروش لوازم سیسمونی یا مخاطبان یک سایت فروش ابزارآلات ساختمانی در مشهد کاملا متفاوت هستند.

دسته اول شامل خانم‌ها و مخاطبان سایت دسته دوم اغلب آقایان هستند. پس هر یک از این سایت‌ها باید متناسب با این طیف کاربران طراحی شوند. تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون قبل از شروع طراحی وب سایت در مشهد ابتدا نیازسنجی کرده و مخاطبان هدف آن سایت را به درستی شناسایی می‌کنند.

طراحی سایت ریسپانسیو

سایت‌های حرفه‌ای به صورت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا طراحی می‌شوند. این بدین معنی است که این سایت‌ها بر روی هر دستگاهی عملکر مناسبی خواهند داشت. فراموش نکنید که برخی از کاربران با موبایل، برخی با تبلت و برخی با لپ تاپ یا کامپیوتر ممکن است از سایت شما دیدن کنند. بنابراین سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که بر روی هر یک از این دیوایس‌ها نمایش مناسبی داشته باشد.

طراحی سایت براساس اصول سئو

سئو را می‌توان یکی از مهم‌ترین مکمل‌های سایت‌های اینترنتی دانست. یک سایت اینترنتی برای رسیدن به هدفی که برای آن طراحی شده است باید از خدمات سئو سایت به درستی استفاده کند. برخی از افراد تصور می‌کنند افزایش سئو سایت مرحله‌ای است که پس از پایان کار طراحی سایت شروع می‌شود درحالی که یک سایت حرفه‌ای از همان ابتدا طبق اصول سئو طراحی می‌شود. این اقدام هزینه‌های مربوط به بهینه سازی سایت یا رفع ایرادات موجود پس از طراحی را کاهش می‌دهد. آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون سایت‌های خود را منطبق بر اصول و استانداردهای سئو طراحی می‌کند.

هزینه طراحی سایت در مشهد چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از سوالات مهمی که برای تمام متقاضیان طراحی سایت پیش می‌آید هزینه‌های مربوط به این کار است. هزینه طراحی سایت در مشهد یکی از مواردی است که همیشه ضد و نقیض‌هایی به آن وارد بوده است. برخی تصور می‌کنند که اعداد مشخصی برای هزینه طراحی هر نوع سایت وجود دارد. این در حالی است که با پرس و جویی ساده متوجه خواهید شد که هر یک از طراحان و هر یک از شرکت‌های طراحی سایت قیمت متفاوتی برای طراحی وبسایت‌های حرفه‌ای ارائه می‌دهند.

در واقع تعیین هزینه طراحی سایت به فاکتورهای گوناگونی بستگی داشته و می‌تواند با توجه به پروژه تغییرات زیادی داشته باشد. اما قیمت‌گذاری برای پروژه‌های ساخت سایت در مشهد دقیقاً چگونه انجام می‌شود؟ در ادامه برخی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌توانند بر هزینه نهایی پروژه‌های طراحی سایت تاثیرگذار باشند را بررسی خواهیم کرد:

هاست و دامنه

طراحی و راه‌اندازی هیچ وبسایتی بدون داشتن یک هاست و یک دامنه مناسب ممکن نخواهد بود. دامنه در واقع همان ادرس اینترنتی سایت شما است که کاربران می‌توانند با جستجو کردن آن در موتورهای جستجو به وبسایت شما دست پیدا کنند. انتخاب و خرید دامنه را می‌توان یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی سایت دانست.

دامنه شما باید با نام سایت تطابق داشته باشد تا کاربران بتوانند به راحتی آن را به ذهن سپارند. هزینه دامنه معمولاً باید به صورت سالیانه پرداخت و تمدید می‌شود. هزینه ثبت دامنه ممکن است در شرکت‌های مختلف متفاوت باشد. شما می‌توانید پسوند دامنه وبسایت خود را از میان گزینه‌های گوناگون از جمله .ir، .com، و یا .net انتخاب کنید که هر یک هزینه متفاوتی خواهد داشت.

هاستینگ نیز از جمله اجزای مهمی است که باید برای داشتن یک وبسایت کاربردی به آن توجه داشته باشید. البته هزینه هاستینگ خود به ده‌ها فاکتور گوناگون بستگی خواهد داشت. به طور مثال فضای ذخیره‌سازی و حجمی که برای وبسایت خود در نظر دارید می‌تواند به صورت مستقیم بر هزینه خرید هاست تاثیرگذار باشد. هر اندازه به حجم بیش‌تری نیاز داشته باشید باید هزینه بیش‌تری نیز پرداخت کنید.

علاوه بر این تکنولوژی‌ای که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز بر نوع هاست و طبعاً هزینه آن تاثیرگذار خواهد بود. هاست نیز باید هر یک یا چندسال تمدید شود. می‌توانید برای مشورت بیش‌تر در جهت تشخیص هاست مناسب برای وبسایت خود با کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون تماس حاصل کنید.

نوع کاربری سایت

همانطور که می‌دانید امروزه انواع گوناگونی از وبسایت‌ها وجود دارند که هر یک برای دسته خاصی از مخاطبان طراحی و راه‌اندازی می‌شوند. از جمله انواع وبسایت‌ها با کاربری‌های گوناگون می‌توان به سایت‌های فروشگاهی، خبری، شرکتی، و شخصی اشاره داشت. هر یک از این سایت‌ها با اهداف مختلفی طراحی شده و کاربری‌های متفاوتی دارند. واضح است که هزینه طراحی آن‌ها نیز با یکدیگر کاملاً متفاوت خواهد بود.

تجربه و مهارت طراح سایت

تاثیر مهارت و تجربه طراح سایت در هزینه انجام پروژه غیرقابل انکار است. متاسفانه برخی از شرکت‌ها با مراجعه به طراحان بی‌تجربه سعی در صرفه‌جویی در منابع مالی خود دارند؛ این در حالی است که این افراد در آینده‌ای نزدیک ناچار به صرف زمان و هزینه‌های بیش‌تر برای جبران این اشتباه خواهند بود.

واضح است که طراحان تازه‌کار و بی‌تجربه نمی‌توانند پروژه را همانند افراد ماهر و باسابقه به پایان برسانند. اگر می‌خواهید سایتی شگفت‌انگیز و منحصر به فرد داشته باشید باید وظیفه طراحی آن را نیز به فردی باتجربه و حاذق بسپارید. ناگفته نماند که هر اندازه طراح مربوطه ماهرتر و باتجربه‌تر باشد هزینه بیش‌تری برای انجام پروژه دریافت خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که در دنیای کسب و کارهای دیجیتال هر اندازه هزینه کنید به همان اندازه نتیجه خواهید گرفت.

ظاهر گرافیکی سایت

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم یکی از موارد مهم در رابطه با طراحی سایت در مشهد ظاهر گرافیکی آن است. ظاهر و قالب سایت اولین چیزی است که هر کاربری به هنگام ورود به سایت شاهد آن خواهد بود. ظاهر حرفه‌ای و دلنشین می‌تواند در همان لحظه اول توجه مخاطبان را جلب کرده و آن‌ها را به گشت و گذار بیش‌تر در صفحات مختلف سایت تشویق کند. این در حالی است که ظاهر نامناسب نه تنها برای کاربران دلنشین نخواهد بود، بلکه می‌تواند تعداد مخاطبان و مشتریانتان را نیز کاهش دهد.

برای داشتن سایتی زیبا و حرفه‌ای گزینه‌های زیادی در اختیار شما هستند. می‌توانید در صورت تمایل از قالب‌های آماده استفاده کنید. با جستجویی ساده می‌توانید هزاران قالب مختلف با طراحی‌ها و امکانات گوناگون یافت کنید. توجه داشته باشید که قالب‌های حرفه‌ای‌تر را باید با پرداخت هزینه دریافت کنید. اگر می‌خواهید وبسایت شما ظاهری استثنایی و یونیک داشته باشد می‌توانید از کمک طراحان گرافیک و قالب سایت استفاده کنید.

طراحان می‌توانند با مطالعه ارزش‌ها و اهداف کسب و کار شما و همچنین مخاطبان هدفتان بهترین قالب را برای شما طراحی کنند. واضح است که هزینه قالب به پیچیدگی طراحی و امکانات آن بستگی خواهد داشت و هر اندازه قالب حرفه‌ای‌تری بخواهید باید هزینه بیش‌تری هم برای آن در نظر داشته باشید. برای طراحی سایت‌های حرفه‌ای با قالب‌های منحصر به فرد می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون تماس حاصل کنید.

امکانات و قابلیت‌های مورد نظر

حتماً شما نیز با مشاهده انواع سایت‌های اینترنتی متوجه قابلیت‌ها و امکانات گوناگون آن‌ها شده‌اید. هر سایتی با توجه به عملکرد و اهدافی که دارد و همچنین مخاطبان هدف خود امکانات گوناگونی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما نیز می‌توانید با در نظر گرفتن فعالیت‌های کسب و کار خود امکانات گوناگونی را برای آن در نظر داشته باشید.

هر اندازه امکانات بهتر و کاربردی‌تری در اختیار کاربران خود قرار دهید از محبوبیت بیش‌تری هم برخوردار خواهید بود. واضح است که امکانات و قابلیت‌های بیش‌تر در سایت هزینه طراحی آن را نیز افزایش خواهند داد. البته بهتر است توجه داشته باشید که به کار گرفتن امکانات اضافه و غیرضروری گاه ممکن است تنها موجب شلوغ شدن سایت شما شود. اگر درباره امکانات لازم برای وبسایت خود مطمئن نیستید می‌توانید از مشاوره پیش از طراحی سایت در مشهد استفاده کنید.

زبان و تکنولوژی‌های مورد استفاده

یکی از موارد بسیار مهمی که می‌تواند بر هزینه طراحی سایت تاثیرگذار باشد زبان و یا تکنولوژی‌های مورد استفاده برای طراحی آن است. همانطور که می‌دانید روش‌های زیادی برای طراحی سایت‌های اینترنتی وجود دارد. وبسایت‌ها معمولاً با زبان‌های برنامه‌نویسی از جمله php، asp.net، و یا python طراحی می‌شوند. البته وبسایت‌های زیادی نیز وجود دارند که با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس، دروپال، یا جوملا طراحی می‌شوند.

بسیاری از افراد و شرکت‌ها ترجیه می‌دهند از این سیستم‌ها استفاده کنند؛ زیرا استفاده از cms‌ها کم‌هزینه‌تر، سریع‌تر، و راحت‌تر است. با این وجود شرکت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی گوناگون وبسایت اختصاصی مورد نظر شما را طراحی کنند. استفاده از cmsهای آماده و یا زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف به دلخواه شما و همچنین امکانات وبسایت مورد نظرتان بستگی خواهد داشت؛ با این وجود می‌توانید از کمک مشاوران و طراحان نیز در این مورد استفاده کنید.

پشتیبانی پس از طراحی

پشتیبانی سایت ممکن است از همان ابتدای کار که درگیر طراحی و راه‌اندازی سایت خود هستید به ذهنتان نرسد. این در حالی است این مورد یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید از همان ابتدای کار به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. پشتیبانی سایت و خدمات پس از طراحی و تحویل پروژه از جمله فاکتورهای مهم در تعیین هزینه طراحی سایت هستند.

یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای و باتجربه باید به صورت کتبی به شما تعهد پشتیبانی مناسب داده و بتواند از پس پشتیبانی پروژه‌ای که به شما تحویل داده است بربیاید. ممکن است اینطور به نظر رسد که پس از تحویل پروژه از سوی شرکت طراحی کار به اتمام رسیده باشد. اما در واقعیت اینطور نبوده و شرکت طراحی سایت موظف است پس از تحویل پروژه به ابهامات شما پاسخ داده و مشکلات به وجود آمده را به سرعت رفع کند.

سعی کنید از همان ابتدا درباره نحوه پشتیبانی، نحوه کار کردن با سایت، و همچنین در مورد توسعه طراحی سایت از طراح وب خود سوال بپرسید تا در انتها با مشکل مواجه نشوید. یکی از دلایل تاکید بر توجه به این موضوع از همان ابتدای کار این است که اگر شرکت طراحی سایت تمایلی به پشتیبانی مناسب نداشته و یا از پس آن بر نیاید شما ناچار خواهید بود سایت خود را کنار گذاشته و به سراغ شرکت یا طراح وب دیگری روید؛ زیرا معمولاً شرکت‌های کمی وجود دارند که بر روی کار بر سایت‌های طراحی شده توسط دیگر طراحان تمایلی داشته باشند.

 یکی از دلایلی که شرکت‌های معروف‌تر و باتجربه‌تر هزینه بیش‌تری برای پروژه‌های خود دریافت می‌کنند نیز خدمات پس از تحویل و پشتیبانی است که آن‌ها را از دیگر شرکت‌های معمولی و بی‌تجربه متمایز می‌کند. کارشناسان و طراحان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با سال‌ها تجربه کار تخصصی در زمینه طراحی سایت در مشهد آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

چرا انجام طراحی وبسایت مهم است؟

طراحی سایت مشهد ابتدا برای کسب و کار‌های بزرگ و شناخته شده و یا ارگان‌های دولتی مورد توجه قرار می گرفت به نحوی که کمتر شاهد حضور شرکت‌های کوچک در این فضا بودیم. به مرور زمان و با افزایش میل افراد جامعه به گشت و گذار‌های اینترنتی و رونق گرفتن فروش محصولات و خدمات در این فضا مجموعه‌های کوچکتری نظیر فروشگاه‌های مطرح سطح شهر نیز اقدام به طراحی سایت نمودند

بعد از گذشت مدت زمان اندکی شاهد مجموعه‌های بزرگ و کوچک بسیاری در فضای دیجیتال بودیم. علت استقبال بسیار زیاد صاحیبن مشاغل از طراحی سایت مشهد عدم محدودیت جغرافیایی و فیزیکی است. به این معنا که شما ‌می‌توانید به وسعت تلاش خود کسب درآمد نمایید.

در واقع در این فضا مهم نیست فروشگاه و یا انبار کالای شما در کدام نقطه از شهر واقع شده است بلکه مهم است با استفاده از خدمات طراحی سایت مشهد به صورت تخصصی در این فضا حضور به هم رسانید و با کمک یک تیم حرفه ای فعالیت خود را آغاز کنید. پس از مدتی بدون محدودیت جغرافیایی نه تنها از تمام سطح شهر بلکه از تمام کشور مشتری خواهید داشت و این یعنی درآمدی باور نکردنی برای شما.

طراحی سایت از این جهت حائز اهمیت است که با هزینه ای بسیار کمتر از یک فروشگاه معمولی در نقطه ای از شهر ‌می‌توانید بدون هزینه بازاریابی، اجاره ملک، پرداخت عوارض و… در آمدی مساوی با بهترین فروشگاه‌های شهر خود داشته باشید و اعتبار تجاری خود را افزایش دهید.

 • افــــزایش اعتبار تجـــاری
 • امکان بازاریابــی گسترده
 • هزینه بازاریابـــــی پایین
 • ثبت اطلاعات مشتریـــان
 • استفاده همگانی از سایت
 • نمایش محصولات متنوع

معرفی بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد

شرکت های طراحی سایت در مشهد خدمات متنوعی را از جمله موارد زیر به مشتریان ارائه می کنند:

• طراحی وب سایت واکنش گرا

استفاده از سایت شما در دسکتاپ، تبلت و دستگاه های تلفن همراه باید آسان باشد. اگر اینطور نباشد، مشتریان خود را از دست خواهید داد. وب‌سایت‌های ما به همه اندازه‌های صفحه پاسخ می‌دهند و دارای UX نوآورانه هستند، به این معنی که هر صفحه وب با مخاطبان شما در همه دستگاه‌ها ارتباط برقرار می‌کند.

طراحی وب سایت ریسپانسیو از ویژگیهای منحصربفرد پروژه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد. با توجه به گسترش روزافزون موبایل و افزایش بازدید کاربران وبسایت‌ها از طریق تلفن‌های همراه و تبلت، تمامی پروژه‌های طراحی وبسایت وب‌رمز به شکل طراحی سایت ریسپانسیو (Responsive Web Design) پیاده سازی و اجرا می‌شود. شما برای طراحی سایت ریسپانسیو می توانید با تیم خاتون تماس بگیرید.

• طراحی سایت تخصصی

شرکت طراحی سایت خاتون در مشهد مدت زمان طولانی درزمینه طراحی و بهینه سازی و سئوی سایت فعالیت دارد که بطور مداوم دراین خصوص بصورت حرفه ای و تخصصی فعال است طراحی سایت دقیقا مطابق ایده و نظر کارفرما یکی از خدماتی است که مجموعه های طراحی سایت در مشهد ارائه می کنند.

سئو و بهینه سازی تضمینی سایت

رفع اشکال و مشکلات ظاهری و فنی سایت در نظر موتور جستجوگر را بهینه سازی می گویند اما بهینه سازی تضمینی مجموعه عملیاتی است که در نهایت سایت شما با کلید واژه های خاص در صفحه اول گوگل نمایش داشته باشد . درموضوع بهینه سازی سایت به دو روش می توان اشاره کرد:

1- امکان رفع معایب فنی طراحی سایت و همچنین توجه به قوانین و الگوریتم های گوگل

2- امکان ایجاد ترافیک مجازی برای طراحی وب ایت.

 • طراحی اپلیکیشن Android و Ios

کد نویسی نرم افزارهای گوشی همراه (موبایل) یکی ازپیشرفت های جدید و مناسب برای تجارت و افزایش خدمات بیشتر به مخاطبان و حفظ آنان و پیشرفت دربین رقیبان خواهد بود. شرکتها، سازمان ها و موسسات و کسب و کارهای بسیاری در پی سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل (ios , android) اختصاصی برای خود هستند. مجموعه های طراحی سایت در مشهد خدمات طراحی اپلیکیشن را نیز ارائه می دهند.

 • سرویس هاست و دامنه

شرکتهای طراحی سایت در مشهد از گذشته تا کنون خدمات مربوط به طراحی سایت ، بهینه سازی سایت وطراحی اپلیکیشن و همچنین سرور و دامنه و هاست را به انجام می رسانند.

طراحی سایت خاتون، اطمینان حاصل می کند که تمامی اطلاعات مربوط به طراحی سایت و همچنین ایمیل شما در امنیت کامل قرار بگیرید تا همیشه و در همه حال در خصوص طراحی سایت خود مطمئن و آسوده خاطر باشید و بدون نگرانی بتوانید تجارت و بازاریابی اینترنتی را ازطریق طراحی سایت خودتان به نحو احسنت انجام دهید.

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی وب سایت در مشهد می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید