استان هاکسب و کارهای برتر روز

سریعترین خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس با بهترین قیمت

لوله بازکنی در تهرانپارس با اولین تماس

ما با تمرکز بر خدمات سریع و حرفه ای و جمع آوری بهترین و ماهرترین سرویس کاران ادعا میکنیم سریعترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهیم. اساس ما مشتریان ما می باشد و این فقط بر پایه اعتماد مشتریان بدست آمده است و همین اعتماد نیز فقط با خدمات حرفه ای با رضایت مشتریان بدست می آید. بخاطر اعتمادتان سپاسگزاریم.مجموعه لوله بازکنی ارزان

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

 • رفع گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی
 • خارج کردن کلید، انگشتر و جواهرات از توالت
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع گرفتگی چاه توالت، چاه فاضلاب
 • باز کردن لوله های مختلف (چدنی ، پلیکا) توسط افراد با تجربه
 • رفع گرفتگی سینک آشپزخانه

    با یک بار تماس و امتحان توانایی و احترام به مشتری سرویس کاران ما برای همیشه مشتری ما خواهید بود. و ما این اعتماد را ارزان به دست نیاورده ایم و برای نگهداشتن آن نهایت تلاشمان را مینماییم.

 لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس یکی از نمونه شرکت‌هایی است که در زمینه لوله بازکنی در شهر تهران فعال است. همانطور که می‌دانید، یکی از مشاغل خدماتی که بسیاری از افراد ساکن در سطح شهر تهران به آن بیش از هر چیزی نیاز دارند، خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد.

در واقع زندگی شهری در آپارتمان و خانه‌های حیاط دار هر چقدر هم که مزایای خاص خود را داشته باشد؛ اما مشکلاتی به ویژه در لوله‌های آب دارد که در صورت اتفاق افتادن باعث دردسر ساکنان می‌شود که یکی از این مشکلات، گرفتگی لوله، چاه توالت یا دستشویی است. مشکلاتی که بیشتر افراد را به سمت لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس برای باز کردن و رفع مشکلات لوله خود می‌کشاند.

در حالت کلی، هنگامی که افراد به چنین مشکلی برمی‌خورند، به اولین جایی که تماس می‌گیرند، یک شرکت یا افرادی است که درزمینه خدمات لوله بازکنی فعالیت دارند که به حرفه کاری خود مسلط باشند، در غیر این صورت و انتخاب یک فرد یا شرکت اشتباه خسارات جبران ناپذیری را به لوله‌های خود وارد خواهند کرد.

ضمانت خدمات مجدد رایگان در لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

یکی از ویژگی های مجموعه لوله بازکنی تهرانپارس سرویس تضمین خدمات ارائه شده می باشد. بعد از اینکه شما از خدمات لوله بازکنی تهرانپارس سرویس استفاده کردید در صورتی که بعد از خدمات ما دوباره مشکلی پیش آمد نگران نباشید. ما در کوتاهترین زمان سرویسکاران مجموعه را به محل مشا اعزام می کنیم تا دوباهر مشکل را بررسی کنند و بدون اینکه هزینه ای دریافت کنند خدمات لوله بازکنی را انجام دهند.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس یکی از همین شرکت‌ها است که به صورت شبانه روزی و 24 ساعته به اهالی منطقه شرق و به ویژه محدود تهرانپارس خدمات لوله بازکنی ارائه می‌دهد. انتخاب یک لوله بازکنی نزدیک خانه مزیت‌های زیادی از جمله کاهش هزینه پیک خدمات کار و انجام سریع عملیات را دارد. برای همین است که لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس بیشتر تمرکز خود را به سمت شرق تهران قرار داده است.

شرکت لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس به همراه بیش از 100 سرویس کار آماده ارائه خدمات با کمترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان به همشهریان عزیز در تهران است. هدف اصلی مدیران این شرکت جلب رضایت مشتریان و اطمینان مردم است که خدمات باکیفیتی را ارائه دهیم. حتماً تا حالا با گرفتگی سینک ظرفشویی یا چاه دستشویی مواجه شدید که برای حل مشکل نیاز به خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی داشته‌اید. تخلیه چاه در واقع زمانی انجام می‌شود که چاه فاضلاب ساختمان توسط مواد زائد و اضافی که در لوله گیر کرده است، بسته می‌شود و نیاز هست چاه فاضلاب حتماً از مواد و آشغال‌های اضافی خالی شود.

زمانی که شهروندان دچار گرفتگی لوله‌های منزل می‌شوند به این خدمات لوله بازکنی نیاز دارند. همه افراد زمانی که دچار این مشکل می‌شوند قبل از تماس با خدمات لوله بازکنی اولین کاری می‌کنند از محلول‌های لوله بازکنی موجود در بازار استفاده می‌کنند. استفاده از محلول لوله بازکنی برای موارد خیلی کوچک کارساز هست؛ اما اگر با این روش مشکل حل نشد پس حتماً شی‌ء یا وسیله بزرگ‌تری در لوله شما گیر افتاده که حتماً باید با متخصصان لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس تماس بگیرید.

چه زمانی باید با لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید

یکی از دلایل مهم که باعث گرفتی لوله‌ها می‌شود ساختار ظاهری آن‌ها است. امروزه به دلیل معماری و ساخت ساختمان‌ها از لوله‌های متراژ کم با دهانه کوچک استفاده می‌شود که همین عامل بزرگی برای گرفتگی لوله‌ها است. اما خب دلایل دیگری شامل جنس زمین، خاک محل سکونت، مقاومت خاک منطقه و سن چاه مواردی هستند که باعث پر شدن چاه شده و از این رو نیاز به عملیات لوله بازکنی خواهد بود.

هنگامی که در حال کار کردن و شستن ظرف هستید در حین کار متوجه می‌شوید که آب ظرفشویی تخلیه نمی‌شود. در این حالت در قسمت زانویی و خمیدگی لوله موادی انباشته شده است که مانع رد شدن آب و گرفتگی لوله‌ها شده است. در این صورت اولین کاری که شما باید انجام دهید استفاده از مواد لوله بازکنی خانگی است که مواد زاید و لجن را از بین ببرد تا گرفتگی لوله باز شود. اگر این کار جواب نداد دست نگه دارید و با شرکت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس حتماً تماس بگیرید.

روشهای باز کردن لوله ها به چه شکل می باشد؟

دستگاه لوله بازکنی فنر زنی برقی

فنر زنی دستی که یک فنر و دسته دارد.

تلمبه دستی برای باز کردن گرفتگی های سطحی

دستگاه تراکم هوا برای گرفتگی های سخت

محلول لوله بازکن شیمیایی برای باز کردن لوله ها

دستگاه دیلم برای باز کردن قسمت شترگلو و همچنین توالت فرنگی

مراقب محلول لوله بازکنی اسیدی باشید

به شما پیشنهاد می کنیم که خیلی کم از این محلول استفاده کنید. زیرا محلول های اسیدی به شدت خطرناک می باشند. در هنگام استفاده سعی کنید کودکان را از کنار خود دور کنید. ممکن است بوی حاصل از محلول برای فرزندان شما خطرناک باشد. همچنین سعی کنید هنگام استفاده دستکش بدست کنید.

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت مشتریان عزیز در سراسر شهر تهران است. خدمات این شرکت به شرح زیر است:

 • خدمات لوله بازکنی و رفع مشکل انواع لوله‌های فاضلاب شامل حمام، دستشویی، آشپزخانه، پشت بام و …
 • تخلیه چاه و لایروبی انواع چاه‌های فاضلاب و سپتیک با دستگاه‌های پیشرفته لوله بازکنی
 • حفرکردن چاه برای ایجاد انواع چاه‌های فاضلاب و کندن کوره و خاکبرداری (در شرایطی که لوله بازکنی بدون کنده کاری ممکن نیست)
 • طوقه چینی و کول گذاری میله و کوره انواع چاه‌ها
 • باز کردن و رفع گرفتگی لوله‌های چاه فاضلاب
 • انواع لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان و لوله کشی شوفاژ
 • رفع بوی بد فاضلاب و باز کردن لوله فاضلاب
 • رفع گرفتگی و شکستگی لوله‌های آب گرم
 • تعمیر چاه‌های قدیمی و تشخیص ترکیدگی لوله‌ها
 • رفع نم و رطوبت حمام، آشپزخانه، دستشویی، پشت بام
 • ایزوگام کردن ساختمانی مسکونی و تجاری
 • خارج کردن اشیاء قیمتی شامل تلفن همراه و طلا و زیورآلات از سرویس بهداشتی
 • نصب و سرویس پکیج و آبگرمکن و شوفاژ
 • نصب و سرویس توالت ایرانی و فرنگی

دستگاهی که توسط لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس استفاده می‌شود چیست و چه مزایایی دارد؟

دستگاه لوله بازکنی مورد استفاده، در واقع ابزار تخصصی تخلیه چاه و لوله بازکنی شرکت است که برای رفع انسداد گرفتگی‌های سخت لوله و چاه‌های فاضلاب از آن استفاده می‌شود. به عبارتی انجام این کار توسط فنر و موتور روند کار انجام می‌شود. به این صورت که فنر لوله بازکنی را به سر دریل وصل می‌شود و به داخل چاه فرو می‌برند تا تخلیه چاه انجام شود.

مزایای دستگاه مورد استفاده در لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس دارد عبارت‌اند از:

 • این دستگاه به برق شهری وصل می‌شود.
 • کوچک و قابل حمل است به همین دلیل در هر مکانی حتی مکان‌های کوچک قابل استفاده است.
 • بازکردن هر نوع گرفتگی در لوله‌های ساختمانی.
 • دارای سر فنرهای مختلفی است.
 • دارای فنرهای بلند است که برای لوله‌های بلند استفاده می‌شود.
 • از محفظه جمع کننده فنر برخوردار است.

با آمدن دستگاه‌های لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس که به تازگی وارد شده است، باز کردن لوله‌ها بسیار راحت و سریع‌تر شده و هر نوع خرابی و گرفتگی لوله‌ها را می‌توانیم در کمترین زمان ممکن تعمیر کنیم.

شرکت لوله بازکنی شبانه ‌روزی تهرانپارس برای امنیت و سریع‌تر انجام شدن تعمیرات از ابزارهای مدرن و حرفه ای شامل دستگاه لوله بازکنی خانگی، ژنراتور لوله بازکنی حرفه ای، لوله بازکن برقی خانگی، فنر لوله بازکن دستی، دستگاه لوله بازکنی با فنر، دستگاه لوله بازکنی ارابه‌ای، دستگاه لوله بازکنی کیفی، دستگاه لوله بازکنی پرتابل دریلی استفاده می‌کند که در خدمت همشهریان تهرانی عزیز خواهد بود. شرکت لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس به همراه بیش از 100 سرویس کار آماده ارائه خدمات با کمترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان به همشهریان عزیز در تهران است. هدف اصلی مدیران این شرکت جلب رضایت مشتریان و اطمینان مردم است که خدمات باکیفیتی را ارائه دهیم.

نکات مهمی در خصوص لوله بازکنی که باید بدانید:

 • به هیچ عنوان از ابزارهایی که نمی‌دانید خطر دارد یا خیر برای بازکردن لوله‌ها استفاده نکنید. چون ممکن است با این کار به لوله‌های ساختمانی بیشتر آسیب بزنید. و در نتیجه باعث ترکیدگی لوله‌ها و نفوذ نم و رطوبت در داخل و اطراف ساختمان شود.
 • بیش از حد از اسیدها و محلول‌های لوله بازکنی برای رفع مشکل به وجود آمده استفاده نکنید. زیرا ممکن است باعث سوراخ و نازک شدن دیواره‌های لوله‌ها شود.
 • حتماً به هنگام استفاده از اسیدها و محلول و پودرهای لوله بازکنی از دستکش و ماسک استفاده کنید. زیرا گاز نشر داده شده توسط آن‌ها برای سلامتی بسیار ضرر دارد.
 • در سرویس های بهداشتی و سینک آشپزخانه از ورود وسایل تزیینی، موهای زائد و صابون در مجرای لوله‌ها جلوگیری کنید.
 • حتماً از طوقه چینی برای امنیت و ماندگاری زیاد چاه فاضلاب استفاده کنید.
 • برای حفر کردن چاه‌های جدید حتماً از کارشناسان حرفه ای این حوزه کمک بگیرید؛ زیرا دوباره بازسازی و تعمیرات مجدد آن بسیار سخت و دشوار است و اگر چاه به درستی حفر نشود ممکن خیلی زود حجم چاه فاضلاب پر شود.

شرکت لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس به همراه بیش از 20 سرویس کار آماده ارائه خدمات با کمترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان به همشهریان عزیز در تهران است. هدف اصلی مدیران این شرکت جلب رضایت مشتریان و اطمینان مردم است که خدمات باکیفیتی را ارائه دهیم.

ارائه خدمات چاه بازکنی در تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس خدمات فنی ما با بیش از نیم قرن تجربه در امر لوله بازکنی تمام مناطق شمال تهران با بهترین دستگاه های لوله بازکنی تمام اتوماتیک در تمام محدوده های فشم، لوله بازکنی لواسان، پاسداران و دیگر مناطق شرق تهران در خدمت شما عزیزان می باشد. تنها کافیست به وب سایت خدمات فنی مراجعه کنید یا با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل کنید تا تمام خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی خود در محدوده تهرانپارس با کمترین میزان خسارت به محیط، به صورت شبانه روزی و فوری انجام شود.

خدمات فنی ما با ارسال نیروهای متخصص و مجرب به محل مورد نظر شما در منطقه تهرانپارس تهران در کوتاهترین زمان و با قیمت مناسب به رفع مشکلات شما در خصوص لوله بازکنی یا چاه بازکنی، و همینطور انجام خدماتی چون تخلیه چاه در خدمات شما عزیزان می باشد.

? لیست خدمات لوله بازکنی در محدوده تهرانپارس تهران

شرکت لوله باز کنی ما با ارائه خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس تهران خدمت رسانی می‌کند. برخی از خدمات لوله بازکنی منطقه شرق تهران شامل موارد زیر می باشد:

 • باز کردن لوله حمام
 • باز کردن لوله های اصلی ساختمان
 • باز کردن لوله سینک ظرفشویی
 • باز کردن لوله توالت ایرانی
 • باز کردن لوله توالت فرنگی
 • باز کردن تمام لوله های چدن قدیمی
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته
 • خارج کردن وسایل قیمتی نظیر گوشی، طلا و … از چاه
 • باز کردن لوله های داخل سیفون لوله فاضلاب، داخل توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه، حمام ها، سرویس های بهداشتی، موتورخانه ها

? منظور از لوله بازکنی با فنر چیست؟

استفاده از فنر لوله بازکنی یکی از ابزارهای کاربردی جهت لایروبی و از بین بردن جرم درون لوله های فاضلاب است که این فنر فولادی با انعطاف پذیری بالای خود کار را برای افراد بسیار راحت تر کرده است. به طور کلی می توان گفت که همواره دو روش برای باز کردن لوله ها که بنا بر هر دلیل نظیر ریختن مواد غذایی و… دچار گرفتگی شده ، وجود دارد. روش شیمیایی که استفاده از موادی مایع و یا اسید لوله باز کن که برای پاک کردن چربی ها و… به کار گرفته می شود. اما روش فیزیکی نظیر لوله باز کنی با فنر زمانی کاربرد دارد که لوله ها بنا به دلایلی نظیر تجمیع رسوبات فاضلاب و یا ریختن موادی مانند سیمان و… در حین بنا کاری و بازسازی دچار گرفتگی شده باشند.

? مزایای لوله بازکنی با فنر

لوله باز کنی با فنر یکی از راحت­ترین و سریعترین روش ­های مکانیکی برای رفع گرفتگی رسوبات است که به صورت دستی یا گاهی با استفاده از یک ماشین دریل، فنر مارپیچ مانندی از جنس فولاد را به صورت رفت و برگشتی وارد لوله کرد تا رسوبات و مواد که باعث گرفتگی لوله شده اند، برطرف گردد. مزایای لوله بازکنی با فنر، بدون شک نسبت به استفاده از مواد شیمیایی بهتر است؛ چرا که هم به محیط زیست آسیب کمتر وارد شده و هم در صورت پوسیدگی لوله ها خسارات به بار نمی آورد. در این قسمت به مهمترین مزایای لوله بازکنی با فنر بیشتر آشنا خواهید شد:

 • رفع گرفتگی لوله ها در مدت زمانی اندک
 • کثیف کاری کمتر محیط
 • قدرت بالا در لایروبی و جرم زدایی جداره های لوله ها
 • مسافت و برد بالای دستگاه لوله بازکنی با فنر
 • بکارگیری فنری مستحکم از جنس فولاد و انعطاف پذیر
 • انواع سر فنر با کاربردهایی خاص نظیر سر فنر چاقویی، سر نیزه، اسیدی و ….

? نکات ضروری به هنگام استفاده از لوله بازکنی با فنر

اگرچه مزایای لوله بازکنی با فنر بر کسی پوشیده نیست ولی دقت داشته باشید که بکارگیری این روش بدون مهارت و تخصص لازم هنگام استفاده می تواند آسیب ها و خسارات غیر قابل جبرانی به شما وارد کند. بر همین اساس هنگام استفاده از فنر برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب بخاطر نوک تیز آن نهایت احتیاط و دقت را به عمل آورده تا به خود و لوله ها آسیبی وارد نکنید. همچنین برای پیشگیری از بریدگی دست خود حتما از دستکش استفاده کرده و بهتر است که انجام این کار را به افراد ماهر و متخصص در این حوزه بسپارید. از سویی دیگر دقت داشته باشید که برای باز کردن لوله های مکان های مختلف باید به نوع فنر و سر آن دقت شود؛ چرا که هر فنری برای کاربردی خاص تهیه شده است.

? لوله بازکنی قیمت مناسب و شبانه روزی در تهرانپارس

با اطلاع در مورد نحوه ارائه خدمات چاه بازکنی در منطقه تهرانپارس می شود متناسب با نیاز از این خدمات با قیمت مناسب بهره گرفت. از جمله بهترین خدمات لوله بازکنی تهرانپارس و شرق تهران می توان به رفع گرفتگی لوله، بازکردن لوله های فاضلاب، تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، لایروبی چاه، تعمیر و نصب توالت فرنگی و نیز بیرون آوردن اشیاء افتاده در فاضلاب اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید