اقتصادی

اسحاقی: به جای ارز برای واردات دام سبک و سنگین ریال تخصیص دهیم

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید اجازه داد که برخی مسئولان با دستورات‌شان به گفتمان رئیس جمهوری خدشه وارد کنند.

به گزارش دوران خبر، سلمان اسحاقی، نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ صحن مجلس در تذکری با اشاره به شهادت یکی از مستشاران نظامی ایران در محور مقاومت طی روزهای گذشته گفت: رحمت خداوند بر شهید رضی که تربیت شدگان او منتقمان خون شهیدان خواهند بود؛ انتقامی که نتیجه‌اش ذلت و خواری آمریکا و محو شدن رژیم صهیونیستی از تاریخ و جغرافیا خواهد بود.

وی در ادامه تاکید کرد: نباید اجازه داد که برخی مسئولان با دستورات‌شان به گفتمان رئیس جمهوری خدشه وارد کنند.

این نماینده مجلس همچنین با اشاره به وضعیت سفره مردم، گفت: ارز برای واردات دام سبک و سنگین تخصیص می‌دهیم اما به صورت کامل انجام نمی‌شود؛ حرف ما این است که به این ارز نیازی نیست و جای آن می‌توان ریال خودمان را به روستاییان، عشایر و کشاورزان تخصیص دهیم و اگر این کار انجام شود نه تنها تولید داخل بهبود پیدا خواهد کرد بلکه صادرات هم خواهیم داشت.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.