ورزشی

عبادی‌پور: لهستان خانه دوم من است

دریافت‌کننده والیبال ایران در واکنش به بازگشتش به لیگ لهستان عنوان کرد این کشور خانه دوم اوست.

به گزارش دوران خبر، شایعاتی که چند هفته پیش در رسانه‌ها منتشر شده بود، به واقعیت تبدیل شد. میلاد عبادی‌پور فصل آینده رسما برای تیم نوروید چستوخوا بازی خواهد کرد. به این ترتیب بازیکن ایرانی پس از دو سال به پلاس‌لیگا باز خواهد گشت.

عبادی‌پور دو فصل اخیر را در میلان و اوفا سپری کرد. او پیش از این در تیم اسکرا لهستان بازی می‌کرد. عبادی پور در اسکرا به یک مدال طلا و برنز در پلاس‌لیگا و دو سوپرجام لهستان رسید. او درباره پیوستنش به این تیم لهستانی گفت: متقاعد شدم که به نوروید چستوخوا بیایم. باشگاه در تلاش است تا تیمی قدرتمند بسازد و من نمی‌توانم منتظر شروع فصل جدید باشم. لهستان خانه دوم من است و پلاس‌لیگا، لیگ بسیار باکیفیتی است. می‌خواهم به هوادارانمان بگویم که ما را باور کنند. بیایید با هم برای اهدافمان بجنگیم.

نوروید به‌سرعت به دنبال جذب نفرات مورد نیازش برای فصل بعد است. این بار جاه‌طلبی‌های تیم چستوخوا رسیدن به رتبه‌های بالای جدول است. ابتدا تمدید قرارداد با دامیان کوگوت، توماش کوالسکی، ماتئوش بورکوفسکی و بارتوش اشمیت در دستور کار قرار گرفت و در ادامه باشگاه در حال خرید بازیکنان مورد نیازش است.

تاکنون اعلام شده است که سباستین آدامچیک، پاتریک ایندرا، کوین ایزاکسون و دانیل پوپیلا فصل بعد برای نوروید بازی خواهند کرد.

انتهای پیام