عمومیکسب و کارهای برتر روز

بازی مود شده و پول بی‌نهایت چیست؟

تغییرات نسخه 1.7.2

– Bug fixes

– Technical improvements

نسخه مود شده بازی ها و برنامه های اندروید چیست؟

MOD به چه معناست و چه کاربردی دارد؟

تفاوت نسخه مود و مگامود

اگر از کاربران سایت اندرویدیفای باشید یا چرخی در سایت ما بزنید با واژه نسخه مود شده بسیار رو به رو خواهید شد.وبا دانلود بازی مود شده از بازی بهره لازم راببرید. اما این نسخه مود شده به چه معناست؟ نسخه مود با نسخه مگامود چه تفاوت هایی دارد؟ آیا نسخه مود شده یا ماد شده همان نسخه هک شده است؟ اگر این سوال ها برای شما هم ایجاد شده پس در این پست از سایت اندرویدیفای با ما همراه باشید. با دانلود کلش پول بی نهایت با خیالی راحت بازی کنید.

نسخه مود شده یا ماد شده بازی ها (MOD) اصطلاحا همان نسخه هک شده بازی ها میباشد. در واقع شما در نسخه مود شده بازی ها بسته به نوع مود و بازی از منابع بینهایت و نامحدود ، نبود تبلیغات ، سکه بینهایت ، آنلاک بودن مراحل یا اسکین های بازی و موارد این چنینی برخوردار خواهید بود.

آیا همه نسخه های مود شده بازی ها شبیه به هم هستند؟

خیر ، بسته به نوع بازی و … ویژگی های مود در بازی های مختلف یا حتی برنامه های مختلف متفاوت است. ممکن است در نسخه مود شده یک بازی فقط منابع بینهایت باشد و در بازی دیگر مراحل آنلاک باشد و در بازی دیگری هر دو ویژگی .

  • یا مثلا در نسخه مود شده یک برنامه فقط تبلیغات آزاردهنده حذف شده باشد.

در واقع همه چیز به نوع مود و ویژگی های مود بستگی دارد. برای همین موضوع است که معمولا در پست های سایت اندرویدیفای ویژگی های نسخه های مود شده به صورت جداگانه نوشته میشود تا شما از آن مطلع شوید.

تفاوت نسخه مود و مگامود چست؟

در این موضوع هم در واقع مثل قبل چیز ثابتی وجود ندارد و همه چیز به ویژگی ها بستگی دارد ولی آن چیزی که واضح و مشخص است این است که نسخه مگامود دارای ویژگی ها و قابلیت های بیشتر و بهتری نسبت به نسخه مود شده میباشد.

آیا تسخه مود شده ویروس و خطرناک است؟

ممکن است شما هم موقع نصب یا دانلود نسخه مود شده با پیام این برنامه ممکن است به گوشی شما آسیب برساند و یا فایل ممکن است ویروس باشد مواجه شده باشید. آیا این برنامه ها خطرناک است؟

ببینید از اونجایی که نسخه های مود شده در واقع نسخه هک شده و دستکاری شده توسط افراد دیگر است و ارتباطی به سازنده اصلی بازی ندارد همچنین کد های برنامه دستکاری شده است و به صورت رسمی در پلی استور هم وجود ندارد پس معمولا با اینجور پیام ها مواجه خواهید شد و عادی میباشد اما صبر کنید و به همه برنامه ها اعتماد نکنید ممکن است واقعا بعضی از برنامه و بازی ها ویروس و یا … توسط همین نسخه های مود و یا حتی برنامه های دیگر به گوشی شما منتقل کنند و گوشی شما را هک کنید. پس راه حل چیست و از کجا تسخیص دهیم؟ شما همواره باید نسخه های مود شده و هر برنامه ای را از منابع معتبر دانلود کنید.ما در سایت اندرویدیفای پس از سال ها تجربه بهترین ها را برای شما جمع آوری میکنیم ?

  • پس لزوما نسخه های مود شده ویروس و… نیستند فقط سعی کنید اینجور برنامه ها را از سایت های معتبر دانلود کنی.
  • برای دانلود از اندرویدیفای کلیک کنید.