اقتصادیعمومیکسب و کارهای برتر روز

دانلود کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز pdf

دانلود کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز pdf

مستطاب آشپزی نجف دریابندری pdf ، در این کتاب جذاب، شما خواننده گرامی مهارت وتجربه لازم در روش های پخت وپز، آشنایی با خورد و خوراک و آداب سفره اقوام و ملل گوناگون جهان آشنا می شوید. و همچنین شناخت و نگه داری مواد خوراکی و ابزار هایی که برای این مواد لازم است. و سرانجام این کتاب مجموعه معتبری از دستور های تهیه غذا های ایرانی و خارجی را در اختیار شما می گذارد

دانلود کتاب آسیب شناسی روانی هالجین ترجمه یحیی سید محمدی ، کتاب آسیب شناسی روانی یحیی سیدمحمدی 674 صفحه PDF را برای شما دوستان آماده کرده است. این کتاب که در چاپ قبلی توسط دو نویسنده ریچارد هالگین و سوزان کراس ویتبرن ارائه شده بود، تنها یک نویسنده به نام سوزان کراس ویتبرن دارد، زیرا این منبع در ایران شناخته شده است و نام آن روی جلد کتاب آمده است.

کتاب آموزش قرائت قرآن کریم pdf ، در این کتاب مباحث آموزش قرائت قرآن کریم به زبان ساده بیان شده است. دانشجویان راحتی می توانند مباحث این درس را فرا بگیرند. کتاب قرائت قرآن کریم همان‌طور که از عنوان‌ اش پیدا است به این موضوع اشاره دارد که قرائت قرآن مهارتی است که به تلفظ صحیح کلمات در قرآن کریم نیاز دارد تا با رعایت آن قرآن به همان شیوه‌ای قرائت شود که از آغاز نزول خوانده و شنیده می شد.