ورزشی

برتری «النصر» برابر «الفیحا» با گلزنی «کریستیانو رونالدو» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آسیا شامگاه چهارشنبه از ساعت ۲۱:۳۰ تیم فوتبال «النصر» عربستان میهمان «الفیحا» عربستان بود که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود النصر به پایان رسید.

تیم فوتبال النصر که به لطف حضور ستاره‌هایی همچون «کریستیانو رونالدو»، «تالیسکا»، «مارسلو بروزوویچ»، «اوتاویو» و «آیمن احمد» امید زیادی برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات دارد در این دیدار اما در نقش یک مدعی ظاهر نشد و در حالی که بازی تا دقایق پایانی با تساوی بدون گل دنبال می‌شد در دقیقه ۸۱ «کریستیانو رونالدو» موفق شد دروازه «الفیحا» را باز کند تا این تیم در نخستین دیدار خود در مرحله حذفی این مسابقات پیروزی خفیفی به دست آورد.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.